Kalyon Holding Beykoz’da depremzede aileleri ağırladı

  • 0
  • 4991
Kalyon Holding Beykoz’da depremzede aileleri ağırladı
Kalyon Holding Beykoz’da depremzede aileleri ağırladı
Kalyon Holding Beykoz’da depremzede aileleri ağırladı
Kalyon Holding Beykoz’da depremzede aileleri ağırladı

Ülke olarak büyük bir üzüntü yaşadığımız, binlerce insanımızın hayatını kaybettiği ve binlercesinin ise yaralandığı Asrın Felaketi sonrasında aileler yurdun çeşitli illerine gitmek zorunda kalmıştı.

İşte o kentlerden birisi de Beykoz oldu. Beykoz'da yaşamaya başlayan depremzede ailelerin çoğunluğu Yenimahalle’de konuşlandı.

Depremzede vatandaşlar için Yenimahalle Muhtarlığı ile Nefes İyilik ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Beykoz Belediyesinin Alibahadır Tesislerinde bulunan Kemankeş Restoran'da bir iftar sofrası kurdu.

Kalyon Holding bünyesinde kurulan iftar sofrasında 100'ü depremzede aile, 50'si de diğer davetliler olmak üzere toplamda 150 kişi vardı.

İftar programında depremzede ailelere çeşitli hediyeler de verildi.

İftar organizasyonunda aksaklık olmaması için, Başkanlığını Ahmet Canik'in yaptığı “Nefes İyilik ve Sosyal Yardımlaşma Derneği” üyeleri yoğun bir çaba sarf ederken, Yenimahalle Muhtarı Nevzat Cebeci, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Sedat Altun, Mehmet Emin Pulatkonak Ortaokulu Müdürü Erdinç Kızılkaya, Yenimahalle Anaokulu Müdiresi Betül Çolpan Kuru’da katılımcılar arasında yer aldı.

İftar programında Türk Sanat Musikisi Korosu Şef Affan Bey yönetiminde güzel bir dinleri sundu. İftar programı dua ile başlayıp dua ile sona ererken, depremzede ailelere gül ve içinde Kuran-Kerim ve Hurma bulunan hediyeler verildi.

İftar programına katkıda bulunan Kalyon Holding Çalışma Grubu üyelerinden Elif Cansu Kara, Beykoz Yenimahalle Muhtarı Nevzat Cebeci, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Sedat Altun duygu ve düşüncelerini ifade ettikleri kısa cümlelerle konuklara seslendiler.

Kalyon Holdingin Kadın çalışanlarından Elif Cansu Kara, konuklara, programa katılamayan Kalyon Çalışma Grubu Başkanı Reyhan Kalyoncu’nun programa katılamaması nedeniyle üzüntülerini ve selamlarını iletti.

Haber Merkezi

Deva Partisi Beykoz İlçe Yönetiminden istifa etti
Önceki Deva Partisi Beykoz İlçe Yönetiminden istifa etti
Beykoz'da çocuğunu kemerle gezdiren anne gündem oldu
Sonraki Beykoz'da çocuğunu kemerle gezdiren anne gündem oldu