Kalaycı Ailesinde nikah akdi

  • 15.06.2021 13:37
  • Güncelleme: 15.06.2021 13:40
  • Okunma: 8377 kez
  • Yorum: 0
Milli Görüş camiasının tanınan ailelerinden olan Kalaycı ailesinde nikâh heyecanı yaşandı.
Kalaycı Ailesinde nikah akdi

Abdussamed Kalaycı, nişanlısı Büşra Baskın ile hayatını birleştirdi.

Beykoz Belediyesi Kent Ormanı içindeki salonda gerçekleştirilen nikahı Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam kıydı. Yeni çiftlerin nikah şahitliklerini ise Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Muammer Koç ve Dost Beykoz yazı İşleri Müdürü Ekrem Tuncer üstlendi.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam, nikah sırasında yapmış olduğu konuşmada, gelin hanımı damat beye damat beyi de Allah’a emanet ettiğini ifade etti. Sağlam, evlilik cüzdanını Büşra Kalaycı’ya teslim etti.

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Muammer Koç ise konuşmasında damadın merhum babası Cemal Kalaycı’yı anarak, “Abdussamed bize rahmetli Cemal abimizin emanetidir bu mutlu güne şahit olmak benim için büyük bir bahtiyarlıktır” dedi
 

Dost Beykoz Yazıişleri Müdürü Ekrem Tuncer, Kalaycı ailesini çok eskiden beri tanıdığını bu ailenin en küçük ferdi Abdussamed Kalaycının nikâh şahitliğini yapmanın kendisi için büyük bir onur olduğunu ifade ederek, yeni çiftlere mutluluklar diledi.

Nikâh sonrası Saadet Partisi İstanbul İ Yönetim Kurulu Üyesi olan damadın abisi Yasin Kalaycı, Fatih Sağlam, Ekrem Tuncer, Saadet partisi Beykoz İlçe Başkanı Muammer Koç, gelin ve damat ile birlikte günün anısına objektiflere poz verdi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Abdussamed Kalaycı, Beykoz, Nikah