Son Dakika

Beykoz KAİ Başkanı Metin Yıldız'ı kaybettik

  • 0
  • 9325
Beykoz KAİ Başkanı Metin Yıldız'ı kaybettik

Kars Ardahan Iğdır Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Metin Yıldız, 49 yaşında hayata gözlerini yumdu

Kars Ardahan Iğdır Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Metin Yıldız, 49 yaşında hayata gözlerini yumdu

Beykoz'un en renkli yöre derneklerinden birisi olan Kars Ardahan Iğdır Kültür ve Yardımlaşma Derneği (KAİ) Başkanı Metin Yıldız, üç gündür yapılan tedaviye yanıt vermedi ve hayata gözlerini yumdu. Aslen Ardahanlı olan Metin Yıldız, 49 yaşındaydı ve bekârdı. Geçtiğimiz Cumartesi günü kalp krizi teşhisiyle Beykoz Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınan Metin Yıldız, yoğun bakımda yatıyordu. Kalp krizi teşhisiyle yoğun bakımda yatan Metin Yıldız, doktorların tüm çabalarına karşın kurtarılamadı.

KAİ Başkanı Metin Yıldız, 49 yaşında hayatını kaybetti. Beykoz Yenimahalle'de ikamet eden Metin Yıldız, 2013 yılı Şubat ayında Dernek Başkanı olarak seçilmişti. Geçen süreç içerisinde özellikle dernek merkezinde verdiği 'yöresel yemek' ve ikramlarla adını duyuran Metin Yıldız, özellikle misafirperverliği ve güler yüzüyle dikkat çekmekteydi.

Metin Yıldız için 25 Kasım 2015 günü Beykoz Merkez Camii'nde ikindi namazına müteakip cenaze namazı kılınacak. Yıldız, Şahinkaya Mezarlığı'nda ebedi istirahgahına teslim edilecek...Haber Merkezi

Danışman Cavit Gül: 'Bizim de hatalarımız olmuş, olabilir'
Önceki Danışman Cavit Gül: 'Bizim de hatalarımız olmuş, olabilir'
Beykoz'daki yangında giyim mağazası küle döndü
Sonraki Beykoz'daki yangında giyim mağazası küle döndü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz