Sağlık

Beykoz KAİ Başkanı Metin Yıldız'ı kaybettik

Beykoz KAİ Başkanı Metin Yıldız'ı kaybettik
24.11.2015 21:55
| | |
6399

Kars Ardahan Iğdır Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Metin Yıldız, 49 yaşında hayata gözlerini yumdu

Kars Ardahan Iğdır Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Metin Yıldız, 49 yaşında hayata gözlerini yumdu

Beykoz'un en renkli yöre derneklerinden birisi olan Kars Ardahan Iğdır Kültür ve Yardımlaşma Derneği (KAİ) Başkanı Metin Yıldız, üç gündür yapılan tedaviye yanıt vermedi ve hayata gözlerini yumdu. Aslen Ardahanlı olan Metin Yıldız, 49 yaşındaydı ve bekârdı. Geçtiğimiz Cumartesi günü kalp krizi teşhisiyle Beykoz Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınan Metin Yıldız, yoğun bakımda yatıyordu. Kalp krizi teşhisiyle yoğun bakımda yatan Metin Yıldız, doktorların tüm çabalarına karşın kurtarılamadı.

KAİ Başkanı Metin Yıldız, 49 yaşında hayatını kaybetti. Beykoz Yenimahalle'de ikamet eden Metin Yıldız, 2013 yılı Şubat ayında Dernek Başkanı olarak seçilmişti. Geçen süreç içerisinde özellikle dernek merkezinde verdiği 'yöresel yemek' ve ikramlarla adını duyuran Metin Yıldız, özellikle misafirperverliği ve güler yüzüyle dikkat çekmekteydi.

Metin Yıldız için 25 Kasım 2015 günü Beykoz Merkez Camii'nde ikindi namazına müteakip cenaze namazı kılınacak. Yıldız, Şahinkaya Mezarlığı'nda ebedi istirahgahına teslim edilecek...Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Güncel Haberleri, Kars, Ardahan, Iğdır, Dernek Başkanı, Metin Yıldız, Vefat

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"