Siyaset

Kadir Topbaş’dan Yücel Çelikbilek’e ziyaret

Kadir Topbaş’dan Yücel Çelikbilek’e ziyaret
2014.10.17 00:00
| | |
4849

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'i makamında ziyaret etti.

Beykoz'a yapılan tarihi yatırımları anlatan Kadir Topbaş, "İstanbul'umuzun ilçe belediyelerinden gelen ve doğru bulduğumuz her talebine destek olduk. Son 10 yılda İstanbul'da büyük yatırımlar gerçekleştirdik. İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak bu yeni dönemde de Meclis Üyelerimizle ve sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte İstanbul'a hizmet etmeye devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

2004 yılından bu yana İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak, Türkiye'nin en büyük metropolüne hizmet veren Başkan Kadir Topbaş, bir dizi ziyaret dolayısıyla Beykoz'a geldi. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'i makamında ziyaret eden Kadir Topbaş, İBB'nin Beykoz'a yönelik çalışmalarını anlattı ve hizmete devam edeceklerini belirtti.

Basına kapalı olan toplantıda Dost Beykoz'a özel açıklamalarda bulunan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ise İBB Başkanı Kadir Topbaş'a Beykoz Halkı adına teşekkürlerini iletirken, ilçeye tarihi yatırımlar yapılmasından dolayı gururlu olduklarını söyledi. Yer altı ve ve yer üstünde Beykoz'da meydana gelen değişimleri dile getiren Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, "Beykoz'un 100 yıllık alt yapı sorunu İBB Başkanı Sayın Kadir Topbaş'ın himayesinde çözüm bulmuştur. İBB'nin Beykoz'a yaptığı yatırımın maddi olduğu kadar manevi bir yanı da vardır. Onyıllarca İstanbul'un ve Boğaz'ın en güzel yerinde oturduğu halde kendilerini yalnız hisseden Beykozlular, kendilerine gösterilen ilginin farkındadır ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne de bu anlamda büyük bir minnet duymaktadır. Ben de kıymetli Başkanımıza, Beykoz Halkı adına bu gayretleri dolayısıyla teşekkür ettim ve bundan sonraki çalışmalarının da İstanbul’umuz için hayırlara vesile olmasını diledim" dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın ziyareti, her iki Başkan'ın birbirlerine sundukları hediyelerin ardından sona erdi. İBB Başkanı Kadir Topbaş, Çelikbilek'e üzerinde Kız Kulesi ve vapurun yer aldığı şık bir çini armağan ederken; Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de Topbaş'a altın varak kaplama bir Osmanlı vazosu armağan etti. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, istanbul Büyükşehir Belediye Başkanı, Kadir Topbaş, Yücel Çelikbilek, Beykoz Belediye Başkanı

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"