Güncel

Kaçırıldı denilen Esra Çakal'dan haber var... (Video)

Kaçırıldı denilen Esra Çakal'dan haber var... (Video)
03.03.2016 15:56
| | |
34470

2 gündür Beykoz gündemini aşıp Türkiye gündemine oturan ve kaçırıldığı yönünde iddialar ortaya atılan 19 yaşındaki Esra Çakal'a Dost Beykoz ulaştı...

2 gündür Beykoz gündemine oturan ve kaçırıldığı yönünde iddialar ortaya atılan 19 yaşındaki Esra Çakal'a Dost Beykoz ulaştı...

Yoğun bir telefon trafiğinin ardından Esra Çakal ve Nusret Bülbül'e ulaşan Dost Beykoz olayın aslını öğrendi. Esra Çakal, kendisiyle ilgili ortaya atılan iddiaların doğru olmadığını ve tamamen kendi isteğiyle Nusret Bülbül ile birlikte gittiğini açıkladı...

Esra Çakal böyle bir tercih yapmış olması nedeniyle yaşananlardan son derece üzüntü duyduğunu, meselinin bu kadar büyütülmemesi gerektiğini ifade ederek, "Ben hayatımdan memnunum.. Beni kimse kaçırmadı." dedi.

Nusret Bülbül'de Dost Beykoz'a yapmış olduğu açıklamada, kendileriyle ilgili Dost Beykoz'da yayınlanan haberde yer alan ifadelerin kısmı olarak doğru olduğunu, sorunlu kısa bir dönem yaşadığını kaydetti.

Gayrettepe Polis Merkezi'nden kendilerini davet ettiklerini ve polis merkezine giderek ifadelerini verdiklerini söyleyen Bülbül, yasalar çerçevesinde bir suç işlemediklerini belirtti.

Esra Çakal'ın ailesinin kendisine, "kızımızı bize verin" diye mesaj attığını da sözlerine ekleyen Nusret Bülbül, "çıktığımız bu yolun geri dönüşü yoktur"... şeklinde konuştu.

Kimseyi üzmek, incitmek istemediğini de sözlerine ekleyen Nusret Bülbül, bu işin tatlıya bağlanması gerektiğini dile getirdi. Kendisiyle ilgili, evli olduğuna yönelik iddiaların olduğunu da hatırlatan Bülbül, "bu konuyla ilgili açıklama yapıp, kimseye saygısızlık yapmak istemiyorum. Evliliğim tamamen bir formalite evliliğidir... İlk duruşmada boşanacak ve Esra ile nikahımızı kıyacağız" ifadelerine yer verdi.

 

 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Son dakika, Esra Çakal. Nusret Bülbül, Video

reklam
1 Yorum
poyraz03.03.2016 18:38:00

Yalan haber ben ailesini tanıyorum düzgün haber yapın...!

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"