Yaşam

Kabaktepeliler kır gezisinde bir araya geldi

Kabaktepeliler kır gezisinde bir araya geldi
2014.07.29 00:00
| | |
11576

Giresun İli Alucra İlçesi Kabaktepe Köyü Kalkındırma ve Güzelleştirme Derneği her yıl düzenlemiş olduğu Kır Gezisini bu yılda yaptı.

29 Haziran 2008 Pazar günü Poyrazköy-Anadolu Feneri yolu üzerinde bulunan Doğa 91 Çay Bahçesi piknik alanında düzenlenen Kır Gezisi’nde davul zurna eşliğinde horonlar edildi, keşkek dağıtıldı.

Giresun İli Alucra İlçesi Kabaktepe Köyü Kalkındırma ve Güzelleştirme Dernek Başkanı Tayyar Ege’nin açılış konuşmasını yaptığı pikniğe; Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül, Başkan yardımcıları Ali Bilir, Yüksel Baki, İhsan Sabri Öksüz, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer ve yardımcıları Haydar Çelik, Tuncer Dede, Şeref Sarıkaya, Saadet Partisi Yönetim Kurulu üyeleri, Beykoz Belediyesi başkan danışmanları, meclis üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.  

Belediye Başkanı Muharrem Ergül’ün Giresun İli Alucra İlçesi Kabaktepe Köyü Kalkındırma ve Güzelleştirme Derneği’nin Onursal Başkanı ilan edildiği piknikte, yardımcıları Ali Bilir, Yüksel Baki ve İhsan Sabri Öksüz’ün de Onursal Başkan Yardımcıları oldukları söylendi.

Bir araya gelerek birbirleriyle kaynaşma imkanı bulan Kabaktepeliler, davul zurna eşliğinde yapılan horonlarla hoşça vakit geçirme fırsatı bulurken, uzun zamandır görüşemeyen hemşehrilerde hasret giderdi.

Piknikte katılımcılara keşkek dağıtılırken, ayrıca çocuklara da kalem hediye edildi.

Pikniğin sunumunu yapan Giresun İli Alucra İlçesi Kabaktepe Köyü Kalkındırma ve Güzelleştirme Derneği’nin 2. Başkanı Yaşar Gür, Beykoz idari erkanın yoğun işlerinden dolayı pikniğe katılamadığını söyledi. 

Haber Merkezi  

Anahtar Kelimeler: Poyrazköy, Anadolu Feneri, Alucra, Kabaktepe, Beykoz, Muharrem Ergül

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"