İyilik Delileri'nin Beykoz'daki hedefi 300 aile

  • Güncelleme: 07.05.2020 16:37
  • Okunma: 5877 kez
  • Yorum: 2
İyilik Delileri isimli grup, Beykoz'da 300 aileye destek olma kararı aldı. Gönüllülerden oluşan grup Beykoz'da yardım dağıtımına başladı.
İyilik Delileri'nin Beykoz'daki hedefi 300 aile

Kendilerine İyilik Delileri adını veren ve sosyal medya üzerinden Türkiye'nin ve dünyanın bir çok yerinde yardım faaliyetlerinde bulunan gönüllüler, bu seferde Beykoz'a uzandı.

Yaklaşık on yıldır saha çalışmalarında aktif olarak bulunan birçok yardım gönüllüsünden oluşan gurup,  Korona virüsü salgını sebebiyle yurt içi çalışmalarını daha da yoğunlaştırdı.

Özellikle İstanbul'da ihtiyaç sahibi insanların daha yoğun olduğu semtlerinde gıda dağıtımı, eşya yardımı, hastalara sağlık yardımları gibi birçok faaliyeti olan İyilik Delileri, Ramazan Ayı münasebetiyle yaptıkları gıda kolisi yardımında  bu sefer Beykoz'u tercih ettiler.

Beykoz'da ki gurup üyesi ve gönüllüler tarafından bir hafta içinde 300 aileye Ramazan kolisi yardımı yapılacağını ve maddi ihtiyacı olanlara zekat yardımları da yapacaklarını belirten İyilik Delileri saha çalışmalarına Salı günü başladıklarını ve Cuma günü  akşamına kadar devam edeceklerini bildirdiler.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: İyilik Delileri, Beykoz Haberleri

Yorumlar (2 Yorum)

Hasibe kışla (2 ay önce)

Yardım

Hasibe kışla (2 ay önce)

Yardım istiyorum

Yorum Yaz