İyilik Delileri, Beykoz'da bayramlık dağıttı

  • Güncelleme: 15.05.2020 14:52
  • Okunma: 7565 kez
  • Yorum: 1
İyilik Delileri Grubu, Ramazan Bayramı öncesinde ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına bayramlık kıyafet dağıttı.
İyilik Delileri, Beykoz'da bayramlık dağıttı

Ramazan Bayramına sayılı günler kala İstanbul'da ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarını güldürmeyi amaçlayan İyilik Deliler Grubu, Beykoz'da da yardımlarını sürdürdü.

Geçtiğimiz günlerde Beykoz'da yine ihtiyaç sahibi ailelere erzak yardımında bulunan İyilik Delileri Grubu, daha sonra bir bakkalın veresiye defterini satın alarak vatandaşların duasını da almıştı.

İyilik Delileri Sosyal Dayanışma Platformu büyükleri sevindirirken minikleri de unutmadı. Türkiye genelindeki bayramlık dağıtımlarını Beykoz'da İlçe Sorumlusu Esra Memiç Altındağ öncülüğünde dağıtan gönüllüler, Beykoz'da yardım çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.

İyilik Delileri Beykoz Sorumlusu Esra Memiç Altındağ, salgın sürecinde çalışırken bir anda işsiz kalan vatandaşlara destek olmaya devam edeceklerini belirtirken, yardım faaliyetlerine Ramazan ayı sebebiyle hız verdiklerini, çocukların gülüşüne katkı sağlayan yurt içi ve yurt dışından bütün bağışçılara da teşekkür etti.

Bu faaliyetlerin Ramazan ayıyla sınırlı kalmayacağına dikkati çeken Esra Memiç Altındağ, dünyanın neresinde bir mazlum varsa, İyilik Delileri olarak güçleri nispetinde el uzatmaya devam edeceklerini ifade etti.

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

isimsiz (1 yıl önce)

Beykoz soguksu mahallesine yardım edilmeli , ihtiyaç sahibi yoksul insanlar çok var . Hayirseverler destek olmalı

Yorum Yaz