İYİ Partili vekillerden Beykoz Spor Kulübüne ziyaret

  • 0
  • 3227
İYİ Partili vekillerden Beykoz Spor Kulübüne ziyaret
İYİ Partili vekillerden Beykoz Spor Kulübüne ziyaret
İYİ Partili vekillerden Beykoz Spor Kulübüne ziyaret

Bu güne değin Beykoz Stadı birçok özel misafire konukluk, ev sahipliği yaparken son ziyaretlerden birisi de İyi Partililerden idi.

"Beykoz 1908 Spor Kulübü ülkemizin en eski kulüplerinden biridir, elinden alınan binası geri verilip başka imkanlarda sağlanmalıdır " TBMM'de bu konuşmayı yapan İyi Parti İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu ve beraberindeki grup Beykoz Stadında idi.


Beykoz Genelindeki sorunların yanı sıra Beykoz Spor Kulübü ile TBMM'de yaptığı konuşma ile geniş kitlelerden takdir toplayan İyi Parti İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu, Genel Başkan Yardımcısı Cihan Paçacı ve İyi Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir ile Yönetim Kurulu Üyeleri ile Beykoz Stadına bir ziyaret gerçekleştirdiler.

Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu ve bazı Yöneticiler tarafından karşılanan İyi Parti Heyetine Kulüp Tarihine ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Aksu kulübün mevcut durumuyla alakalı bilgi paylaşımında da bulundu." Beykoz Spor Kulübünün yaşadıkları sorunlar ve bunun yanı sıra Beykoz ile ilgili diğer görüş ve önerilerin TBMM Kürsüsünden sayın vekilimiz tarafından gündeme getirilmesi bizleri son derece memnun etmiştir. Özellikle bizim için hayati önem arz eden Kulüp Binamızın Kulübümüze geri verilmesi yönündeki taleplerin dile getirilmesi Beykozluların gönlünde yer etmiştir. Ben de şahsım ve Kulübümüz adına teşekkürlerimi iletmek isterim "

Diye konuşmada bulunan Sarı-Siyahlıların Başkanı Zeki Aksu, daha sonra Atatürk Kupası ve Türkiye Basketbol Liglerinin İlk Şampiyonluk Kupasının kazanılmasına ait bilgi sunumu yaptı.

Spor Servisi

Beykoz 1908 AŞ kapanış maçında da varlık gösteremedi: 1 - 2
Önceki Beykoz 1908 AŞ kapanış maçında da varlık gösteremedi: 1 - 2
Beykoz CHP'ye döner mi?
Sonraki Beykoz CHP'ye döner mi?