İYİ Partili Miniç Soğuksu'da nabız yokladı

  • 11.03.2019 08:51
  • Güncelleme: 11.03.2019 08:52
  • Okunma: 5519 kez
  • Yorum: 1
İyi Parti Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç, parti üyelerinden aldığı büyük bir destekle esnaf ziyaretlerine devam ediyor.
İYİ Partili Miniç Soğuksu'da nabız yokladı

Beykoz halkından azımsanmayacak bir karşılık gören ve ‘Bu Seçimi Beykoz’un Çocukları Kazanacak’ sloganıyla yola çıkan İyi Parti Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç, Soğuksu esnafını ziyaret etti.

Beykozlunun Kalbi Bizlerle Birlikte Atıyor

Büyük bir kalabalığın eşlik ettiği Soğuksu esnaf ziyaretinde güzel kareler yaşandı. Araçlarıyla geçen insanların kornalarla eşlik ettiği Miniç, yaklaşık 200 kişinin katılımıyla Soğuksu halkının sorunlarını dinledi. Soğuksu Meydanı’nda kısa bir konuşma gerçekleştiren Miniç, ‘dün Paşabahçe meydanında devletin bütün imkanlarını kullanmalarına rağmen İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu vardı ama bu kadar kalabalık yoktu. Bu kalabalığa baktığınızda; kimseden beklentisi olmadan, para almadan gönüllü olan insanları görüyorsunuz.

Buradaki sayı sizi yanıltmasın

Fişlenmemek için, işinden olmamak için gelemeyen ama mesajlarıyla bize destek olan, burada olamayıp da gönüllerinin bizlerle olduğunu bildiğimiz nice Beykozlular var’ dedi.

10 katlı binaya izin var da Beykozluya neden izin yok!

İki gün önce Tokatköy’e Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un geldiğinden bahseden Miniç, ‘Hepimizin yaşadığı sorunlar malum. Bakan Yardımcısının orada Tokatköy’ün imar sorunlarıyla ilgili kendisine bilgi sunan Beykozlulara  söylediği şu sözlere dikkat edin. ‘Bizim buradaki imar planları için yapabileceğimiz hiçbir şey yok’’. AK Parti Belediye Başkan Adayı Beykoz sokaklarında seçim için geziyor. ‘İmar sorununu çözmek zaman alacak’ diyor. Bu sorunu çözmek sizce de yeterince zaman almadı mı? 15 senedir Beykoz’u yönetenlere soruyorum. 15 sene imarı çözmek için yeterli bir süre değil mi? Arsa tapusu verdikleri Tokatköy’de bazı insanların evlerini park alanı, bazılarını ise okul projesi olarak göstermişler. O zaman o insanlar nerde yaşayacak, yerinden yurdundan mı olacak? Arkanızı dönün ve ne gördüğünüze çok iyi bakın. Yaklaşık 10 katlı bir bina göreceksiniz. O binanın yapımına izin var da; Tokatköy halkına, Çiğdemlilere, Çavuşbaşı’na neden izin yok? Yarın bizi Beykoz’un bütün meydanlarda daha kalabalık göreceksiniz’.

Korkmaya Gerek Yok

Ayın 14’ünde Genel Başkan Yardımcıları Ümit Özdağ’ın geleceği bilgisini aktaran Miniç; ‘15’inde ise Gurup Başkan Vekilimiz Yavuz Ağıralioğlu, 20’sinde de Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener bizlerle birlikte olacaklar. Bir çıkar gözetmeden, korkusuz insanlardan oluşup bir araya gelen kalabalığı o zaman görürsünüz. Rızkı veren Allah’tır. Biz buna iman ediyoruz. Hep birlikte Beykoz’a ve Beykoz’un çocuklarına sahip çıkacağız. Çalışmalarımız seçim zamanına kadar bitmeyecek. Hepinizin duasını ve desteğini bekliyoruz. Görevimiz burada bitmiyor, evlerinize döndüğünüzde Beykoz’un Çocuklarından ve yapacaklarından herkese bahsedin’ diyerek konuşmasını bitirdi.

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

tezcan (3 yıl önce)

valla bi umut sensin inşallah yüzün gibi temizsindir denemişleri denemiycem artık oyumu size vericem inşallah ahayırlı hizmetleriniz olur

Yorum Yaz