İYİ Parti ile CHP Beykoz’da aynı yolda

  • 23.06.2021 18:59
  • Güncelleme: 23.06.2021 19:09
  • Okunma: 4475 kez
  • Yorum: 0
Daha önce İYİ Parti’nin yapmış olduğu arazi çalışmalarının ardından CHP teşkilatları da vatandaşla temas kurdu.
İYİ Parti ile CHP Beykoz’da aynı yolda

Millet İttifakı’nın iki önemli partisi olan CHP ve İYİ Parti teşkilatları genel başkanlarının talimatları ile sokağa indi. İYİ Parti’den sonra CHP’de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı ikinci kez kazandığı seçimlerin 2. yıldönümü olan 23 Haziran’da vatandaşın ayağına gitti.

İstanbul’da eş zamanlı olarak bütün ilçelerde yapılan çalışmanın Beykoz’daki ekibinde, Genel Başkan Yardımcısı Yüksel Taşkın, Giresun Milletvekili Necati Tığlı, Parti Meclisi Üyesi Hasan Efe, Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, Beykoz Belediyesi Meclis Üyeleri ve Bursa İl Başkanı İsmet Karaca gibi isimler yer aldı.

CHP heyeti günü geçirdiği Beykoz’da öncelikle Kavacık Muhtarlığını ziyaret etti. Ardından Kavacık’ın birçok sokağında vatandaşlarla fikir alışverişinde bulunan CHP’liler Beykoz’da esnafı ziyaret etmeyi de ihmal etmedi.

Esnafın özellikle pandemi döneminde yaşadıkları mağduriyet sonucu ne yapacağını bilmez bir durumda olduğunu söyleyen CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, İstanbul’da iktidara gelişlerinin ikinci yıldönümünde bütün ilçelerde eş zamanlı olarak bu çalışmayı yaptıklarını kaydetti.

Aydın Düzgün, pandemi kısıtlamalarının bitmesi sonrasında CHP olarak yollara düştüklerini ve bir an önce vatandaşlarla sarmaş dolaş olmak istediklerini ifade etti.  Aydın Düzgün, milletinin ekonomik çıkmazın içinde debelendiğini ve bu iktidarın artık ömrünü tükettiğini söyledi.

Gün boyu Beykoz’da esnafın ve vatandaşların dertlerini dinlediklerini kaydeden Düzgün, özellikle Beykoz’da işsizliğin diğer ilçelere oranla çok daha yüksek olduğunu ve Beykoz’da sosyal dayanışmaya daha fazla ihtiyaç duyulduğunu gördüklerini dile getirdi.

Beykoz’da saha çalışmalarına katılan Genel Başkan Yardımcısı Yüksel Taşkın ve diğer partililere teşekkür eden Aydın Düzgün, onların katılımıyla esnafı ziyaret ettiklerini ve durumu hiç iyi görmediklerini belirtti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Aydın Düzgün