İYİ Parti Genel Merkezi Beykoz’da nabız yokladı

  • Güncelleme: 20.02.2021 12:29
  • Okunma: 1581 kez
  • Yorum: 0
İYİ Parti STK'lardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Burak Akburak, Beykoz’da esnaftan sivil toplum örgütlerine kadar birçok kurumu ziyaret etti.
İYİ Parti Genel Merkezi Beykoz’da nabız yokladı

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilk ziyaretini Beykoz Spor Kulübüne gerçekleştiren Burak Akburak, ilerleyen dönemde Beykoz Spor Kulübünün başlattığı vergi borçlarının ödenmesine ilişkin kampanyaya şahsi olarak destek olacağını ifade etti.

Kulüp Başkanı Zeki Aksu da kendisine teşekkür ederek Akburak ve beraberindeki heyete, kulübe ait kupaların bulunduğu alanı gezdirdi.

Kavacık Mahallesi’nde de esnaf ziyareti yapan Burak Akburak’a vatandaşlar başta ekonomi ve yeni tip koronavirüs (Kovid-19 pandemisi sürecinde yaşanan bazı olaylara dikkati çekerek rahatsızlıklarını dile getirdi.

Sosyal medya hesabından esnaf ziyaretlerine ilişkin bir değerlendirme yapan Akburak, "Beykoz Kavacık’ta esnafımızı ziyaret ettik.Sorunlar bitmiyor. Vatandaşlarımızı da dinledik.Hayat pahalılığının hızına yetişemiyoruz diyorlar.Sorunları da çözümlerini de biliyoruz.Birlikte başaracağız." ifadelerini kullandı.

İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı Burak Akburak, İlçe Başkanı Akif Taşdemir ve yönetim kurulu üyeleri Beykoz’da ki son ziyaretini Beykoz Giresunlular Derneğine gerçekleştirdi.

Beykoz Giresunlular Dernek Başkanı Hayrullah Usta ziyaret için Akburak ve Taşdemir’e teşekkür ederken, Beykoz’daki Giresunlular Derneğinin faaliyetlerinden bahsetti.

İYİ Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı ve Dost Beykoz Genel Yayın Yönetmeni Bilgehan Murat Miniç’in de yer aldığı ziyaret sırasında İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Burak Akburak önümüzdeki dönemde ülkemizin her yerinde olduğu gibi Beykoz’da da İYİ Parti için büyük başarılar hedeflediklerini kaydetti.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz