İYİ Parti’den Kadın Dostu Beykoz taahhütü

  • 0
  • 7047
İYİ Parti’den Kadın Dostu Beykoz taahhütü
İYİ Parti’den Kadın Dostu Beykoz taahhütü
İYİ Parti’den Kadın Dostu Beykoz taahhütü
İYİ Parti’den Kadın Dostu Beykoz taahhütü

İYİ Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç Kadın Adayları Destekleme Derneği temsilcileriyle bir araya geldi.

Kadın Adayları Destekleme Derneği Genel Merkez Yerel Yönetimler ekibinden  Sevilay  Karapınar, Kadıköy  Şube Yönetim Kurulu  üyesi  Filiz Yeniçeri ve Kadıköy Şube Başkanı Ruhan Küçük;  Beykoz'da gerçekleşen görüşmede dernek olarak hazırladıkları ‘Kadın Dostu Kent" Taahhütnamesini Bilgehan Murat Miniç'e sundu.

Bilgehan Murat Miniç eşi Ferda Miniç ile birlikte katıldığı görüşmeden duyduğu mutluluğu dile getirdi. Parti olarak kadın kolları diye bir birimlerinin olmadığını belirten Murat Miniç; “ Genel Başkanımız Meral Akşener Türk Siyasi Tarihinin sayılı kadın liderleri arasındadır. Siyasi hayatındaki başarıları Türk Kadınının yönetim konusunda neler yapabileceğinin en son örneği olarak önümüzde durmaktadır. Partimizde kadın kolları birimi yoktur. Kadın üyelerimiz yönetimde doğrudan söz hakkına sahiptir.”dedi.

Kadınlarımızdan Akıl Alacağız

Bilgehan Murat Miniç sözlerini şu şekilde sürdürdü;

Kadın-Erkek eşitliğine inanıyoruz. Gelecekte de kız çocuklarımızın eğitimlerine vereceğimiz önem ve dikkatle onların hem belediye hem de ülke yönetiminde daha çok söz sahibi olmasını istiyoruz. Bilinen bir gerçektir ki bir anne yeni bir şey öğrendiğinde onu evladına da öğretir. Bu sebeple cehalet ehli olanlar özellikle kadınların eğitilmemesi  için kötü niyetli büyük gayretler içindedir. Biz bununla da mücadele edeceğiz. Bir toplumun güçlü olmasının yegane yolu kadınlarının eğitimli ve bilgili olmasından geçer. Bu vesileyle bizde kadınlarımız için çaba ve özveri içinde olacağız. Onlarla iletişimi asla koparmadan akıl alacağız, istişarelere önem vereceğiz ve projelerimizin hepsinde kadın,  çocuk ve engellilerimiz için pozitif ayrımcılık yapacağız.

Beykoz'da İnsan Medeniyetinin Güzelliği Ortaya Çıkacak

Hayatın getirdiklerine karşı hiç bir zaman kadınlara kendilerini belediye olarak yalnız ve çaresiz hissettirmeyeceğiz. Her zaman yanlarında olacağız. Psikolojik ve hukuksal alanda destek alabilecekleri kapı olacağız. Sokaklarımızda eğer ki kadınlarımız, genç kızlarımız rahatlıkla diledikleri saatte gezebilirlerse işte o zaman insan medeniyetinin güzelliği ortaya çıkmaya başlar. Beykoz’da kadınlarımızın da gayret ve destekleriyle Beykoz’un Çocukları olarak belediyeyi kazandığımızda bu konuda da üzerine düşeni fazlasıyla ifa edecektir.

Taahhütnameyi imzalayan Bilgehan Murat Miniç dernek yöneticilerine çalışmalarında başarılar dilerken, her zaman koordinasyon içinde olacaklarını belirtti.

Haber Merkezi

İşitme engelliler Tosun'u coşkuyla karşıladı
Önceki İşitme engelliler Tosun'u coşkuyla karşıladı
Beykoz’da ambulansa yol vermeyen sürücüye 30 bin lira ceza
Sonraki Beykoz’da ambulansa yol vermeyen sürücüye 30 bin lira ceza
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz