İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı sitemkar konuştu

  • 0
  • 1809
İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı sitemkar konuştu

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, seçime 2 gün kala yaptığı açıklamada Ana Muhalefet adayını eleştirdi.

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, seçim sürecini büyük bir dikkatle götürmeye çalıştıklarını ve seçimleri seçmenlerin düğünü olarak gördüklerini belirterek, "Seçmen için doğru olan işlerin yarıştığı bir dönem olmasına gayret ettik. Bütün adaylar yan gelip yatarken ben tek kadın belediye başkan adayı bizim partimizde hem Atatürkçü, hem Cumhuriyet kadını, hem de Beykozlu” dedi.

Taşdemir, CHP'nin adayı Alaattin Köseler için jest bekledikleri açıklaması hakkında sert konuştu.

"Ben CHP'nin jest isteme işlerinden bıktım, usandım ve sıkıldım artık" diyen Taşdemir şu ifadeleri kullandı:

"Şimdi CHP Adayı için nereden tutarsak tutalım tutarsızlık var. Beykoz'lu desek 35 yıldır Beykoz’da yaşamıyor. CHP'li desek değil, Ülkücü desek değil, Anaplı desek o da değil, DSP'li desek o da değil, Cumhuriyetçi desek o da değil. Bir kesim rant gruplarının Beykoz’da ortaya attığı hatta geçtiğimiz günlerde haberlerde de çıktı ‘Süleymancılar'ın adayı' deniliyor. Cemaatçi mıdır, ülkücü müdür, Atatürkçü müdür!? Önce buna açıklık getirmelidir. Çıkıp diyebiliyor mu “kardeşim benim ne işim olur Süleymancılarla diye?” diyemez. Bu yüzden Cumhuriyet Halk Partili kardeşlerime sesleniyorum. Adayımızı araştırın, Atatürkçülüğünden, Cumhuriyetçiliğinden zerre şüpheniz olur ise bize oy vermeyin."

Taşdemir, “Milletimizi iki yumruk arasından, iki partiyle kutuplaşan seçim sisteminden kurtarmak için kurduk partimizi. İYİ Partinin misyonu mandayı kabul etmemektir. Hiç kimseye, hiçbir şeye mecbur değilsiniz. Patron sizsiniz, millet sizsiniz, siz seçmensiniz." ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Bakan Yardımcısından Beykoz Başsavcılığına ziyaret
Önceki Bakan Yardımcısından Beykoz Başsavcılığına ziyaret
Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Sonraki Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz