İYİ Parti Beykoz gençliğinden basın açıklaması

  • 0
  • 9255

İYİ Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları, Beykozspor'u destekleyen ifadelerin yer aldığı pankartların kaldırılmasıyla ilgili basın açıklaması yayınladı.

Yazılı olarak yapılan açıklamada, gece asılan pankartların gündüz yerinde olmamasının üzüntüye neden olduğu belirtildi.

İYİ Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cengiz Işık'ın imzasıyla yayınlanan açıklamada, "Hem taraftarın hem de futbolcuların motive olacağını, Beykoz halkının da yanlarında olduğunu hissetmeleri için çalıştık. Ancak gecesinde astığımız pankartların gündüzünde yerinde görememek bizi hayal kırıklığına uğrattı. Bunu yapanlar İYİ Parti düşmanları mı yoksa Beykozspor düşmanları mı? Yorumu sizlere bıraktık." ifadeleri kullanıldı.

Beykozspor'un herkesin yürekten desteklediği güzide bir semt takımı olduğu dile getirilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Beykoz halkının, futbolcularının, yönetimin ve en çok etkiye sahip her maçını aşkla izlemeye gelen taraftarının verdiği emekler ile Beykozspor bir üst lige çıkmaya hazırlanıyor. Bizden bekledikleri tek şey destek olmamız. Biz ne yapıyoruz peki? Birbirimize sarılıp destek olmamız gereken konularda her zaman olduğu gibi siyaset adı altında kavgaya tutuşuyoruz, yazık bizlere. Beykoz Spor'un her zaman siyaset üstü bir konu olduğunu ve olacağını anladığımız gün umarım arkamızda küsmüş taraftar ve yorgun bir kulüp kalmış olmaz."

İYİ Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları, Beykozspor'a ve Boğazın Yargıçları taraftar grubuna başarılar diledi.

Haber Merkezi

Beykoz Devlet Hastanesi'nden koronavirüs açıklaması
Önceki Beykoz Devlet Hastanesi'nden koronavirüs açıklaması
Beykoz'da yarın bisiklet yarışı nedeniyle yollar kapanacak
Sonraki Beykoz'da yarın bisiklet yarışı nedeniyle yollar kapanacak
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz