İttifaktan mehteranlı yürüyüş

  • 0
  • 7121
İttifaktan mehteranlı yürüyüş
İttifaktan mehteranlı yürüyüş
İttifaktan mehteranlı yürüyüş
İttifaktan mehteranlı yürüyüş
İttifaktan mehteranlı yürüyüş
İttifaktan mehteranlı yürüyüş
İttifaktan mehteranlı yürüyüş
İttifaktan mehteranlı yürüyüş
İttifaktan mehteranlı yürüyüş
İttifaktan mehteranlı yürüyüş
İttifaktan mehteranlı yürüyüş
İttifaktan mehteranlı yürüyüş
İttifaktan mehteranlı yürüyüş
İttifaktan mehteranlı yürüyüş
İttifaktan mehteranlı yürüyüş

SP ve BBP İttifakı seçimlere 18 gün kala çalışmalarına hız verdi.

7 Haziran 2015 Milletvekili Genel Seçimleri'ne Milli İttifak adıl altında giren Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi Beykoz'da çalışmalarına devam ediyor.

Kavacık'da toplanan partililer Milletvekili tanıtım programı için mehteran takım eşliğinde yürüyerek, Salon Talia'da ki toplantıya gitti. Mehteran takımının geçişi sırasında Kavacık sokaklarında renkli görüntüler oluştu.

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Selman Esmerer, BBP Beykoz İlçe Başkanı Melih Perçin, Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz, Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Ahmet Türkcan, İl Disiplin Kurulu Üyesi Şahin Soylu, AGD İl Başkan Yardımcısı İbrahim Kalaycı, Bölge Milletvekili Adayları ve çok sayıda partilinin katıldığı programda havai fişek gösterisi de yapıldı.

Programın ikinci bölümü için Salon Talia’ya mehteran takımı eşliğinde yürüyen partililere burada Milletvekili Adayları tanıtıldı. Salon toplantısının açılışı Mehter Marşları ile başladı. Yaklaşık yarım saat süren mehteran gösterisinin ardından ‘vatanın bölünmez bütünlüğü ve egemenliği için’ İstiklal Marşı okundu. İstiklal Marşı ile birlikte program akışı katılımcılara aktarıldı ve protokol konuşmalarına geçildi.Melih Perçin: “Çıkar ilişkileri ağır basmaya başladı”

Protokol konuşmalarında ilk olarak kürsüye BBP Beykoz İlçe Başkanı Melih Perçin davet edildi. Perçin konuşmasında hükümet olmaya talip olduklarını belirterek şunları söyledi:

Değerli Başkanlarım ve Milli İttifak’ın çok değerli destekçileri, bu akşam burada iktidar olma yolunda ne kadar inançlı olduğumuzu ortaya koymak için bir araya geldik. Bu defa bu işi hak edenler mutlaka başarılı olacaklardır. Çünkü biz hükümetin artık bu işi yapamadığını başka çıkar ilişkilerinin daha ağır bastığını düşünüyoruz. Bu hareket yeni hükümeti birlikte kuracak ve Türkiye’yi artık hak ettiği yerlere getirecektir. Mazlumlara gerçekten yardım eden, İslam birliği tasavvuruyla hareket edecektir. Bu birlik 7 Haziran’da mutlaka zafere ulaşacaktır” dedi.Şeref Kaçmaz: “Yanlışlara dur demek için geliyoruz”

Başkan Perçin’in konuşmasının ardından ise konuşmasını yapmak için Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz anons edildi. Kaçmaz yaptığı konuşmasında “Beykoz ve Türkiye için bir ilki gerçekleştirmeye geliyoruz. Milli ittifak sandıkları patlatacak. İnanıyoruz. Çalışıyoruz. Türkiye’de yanlış yapılan işlere dur demek için geliyoruz. Biz bu işi Allah’ın rızasını kazanabilmek için istiyoruz. Halkımız tarafından takdir edilerek bu işi daha iyi yapabileceklerde varmış dedirtebilmek için istiyoruz. Ebediyete intikal ettiğimiz zaman mahşer meydanında bunların hesabı hepimize sorulur. Neden yanlışa dur demediniz? Neden çaba göstermediniz diye… Beykoz artık gerçeği görüyor. 7 Haziran sabahı sandığa gittiği zaman elini vicdanına koyacak ve Milli İttifak’ı iktidar yapacaktır” diyerek bekledikleri zaferin çok uzakta olmadığını vurgulayarak partililere birlik ve beraberlik için çalışmalarına devam etmeleri gerektiğini söyledi.Selman Esmerer: “İslam dünyasının içi kan ağlıyor!”

Milli İttifak protokolünün son konuşmacısı ise Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Selman Esmerer oldu. Esmerer yaptığı konuşmasında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı eleştirerek ‘israf almış başını gidiyor’ dedi.

Bütün kardeşlerimi Yüce Allah’ın selamı ile selamlıyorum. Kardeşlerim ben artık bu gidişattan çok rahatsızlık duymaya başladım. Bu hükümet nereye gidiyor? Mesela BBP’nin büyük lideri Muhsiz Yazıcıoğlu suikastının aradan kaç yıl geçmesine rağmen henüz aydınlatılmamış olması bu hükümetin e büyük başarısızlığı en büyük ayıplarından bir tanesidir. Barajları yıkmamız gerekiyor artık, yıkacağız! Bu ülkede yıllardır egemenliğini tescil altına almış güçler AKP ve HDP’den başka bir siyasi partinin Türk siyasetinde olmadığını düşünmeye başlamışlar! Korkuyorlar artık. Milli İttifak gümbür gümbür geliyor. Neden artık böyle sert konuşuyorum? Çünkü biz bu işi Allah için halk için yapıyoruz. Damarları patlatılmış, paramparça edilmiş İslam Dünyasına hizmet için bu siyaseti yapıyoruz. Biliyorum ki hepimizin ideali ‘Yeni ve Güçlü Türkiye’nin kurulmasıdır. Peki, bu AKP’nin her tarafa yazdığı yeni ve güçlü Türkiye bu mu? İslam dünyasının içi kan ağlıyor. Emekliye maaş arttırmaya gelince para yok ama saraya gelince var. Günlük 40 bin lira elektrik parası ödüyorsun sen. Böyle bir saltanat olmamalı, olamaz!” diyen Esmerer, AK Parti hükümetine ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan eleştirilerini dile getirdi.Protokol konuşmalarının ardından SP-BBP İttifakı’nın İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayları özgeçmişleri okunarak partililere tanıtılmasıyla program sona erdi.

Haber Merkezi

Beykoz'da Riva Plajı testi geçemedi
Önceki Beykoz'da Riva Plajı testi geçemedi
Yaratılış bilimsel değil mi?
Sonraki Yaratılış bilimsel değil mi?
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz