Siyaset

İttifak Beykoz’da yürüyüşe geçti

İttifak Beykoz’da yürüyüşe geçti
09.05.2015 23:43
| | |
8193

SP-BBP İttifakı, Milletvekili Adaylarıyla birlikte Sevgi Yürüyüşü düzenledi

Seçimlere 1 aydan da daha az bir süre kala Beykoz'daki siyasette hareketli ve hararetli saatler yaşanıyor. Partiler, art arda seçim kampanyaları düzenliyor ve esnaf başta olmak üzere ilçedeki evleri ziyarete gidiyor. 7 Haziran Genel Seçimleri'nde ittifak oluşturan Büyük Birlik Partisi (BBP) ve Saadet Partisi (SP) ise bugün bir Sevgi Yürüyüşü düzenledi. Tokatköy Son Durak'ta başlayan yürüyüş, Beykoz Pazarı'ndaki BBP-SP ittifakına ait standın önünde son buldu. BBP Beykoz İlçe Başkanı Melih Perçin ve SP Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz yürüyüşte en önde yer aldı ve her iki lider de yürüyüşlerin diğer mahallelerde devam edeceğini aktardı.

Beykoz BBP ve Beykoz SP mensupları, ilçede Sevgi Yürüyüşleri başlattı. Tokatköy'de başlayan Sevgi Yürüyüşü'ne İttifakın Beykoz İlçe Başkanları ve parti mensuplarının yanı sıra İstanbul 1. Bölge Adayları da katıldı. BBP-SP ittifakının Milletvekili Adayları olan İmdat Kösoğlu, Mustafa Bağcılar, Fatih Akdağoğlu, Kadir Turan ve Muammer Atmaca yürüyüşe katılarak vatandaşları selamladı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Seçim, Milli İttifak, BBP, SP, Melih Perçin, Şeref Kaçmaz, İmdat Kösoğlu, Mustafa Bağcılar, Fatih Akdağoğlu, Kadir Turan, Muammer Atmaca

reklam
1 Yorum
cenk11.05.2015 12:07:59

İnşallah bu kutlu birliktelik ve yürüyüşünüz hayırlı sonuçlara vesile olur ve mecliste en iyi şekilde hakkı savunma yolunu açar . Sizlerden de mazisi tertemiz bu iki partinin dava adamlarını meclise girmesi için oyunuzu vermenizi temenni ederiz .

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"