İthal duvar kağıdı modelleri evinizde

  • 0
  • 31877
İthal duvar kağıdı modelleri evinizde

Yaşam kalitesi günümüzde hiç kuşkusuz çok daha önemlidir.

Yaşanılan yerlerin rahat, ferah olması insanlar için en önemli hususlardandır. Günün büyük bir bölümünü rızkını kazanmak için geçiren insanlar yorucu bir günün ardından evlerine geldiklerinde ferah ve iç açıcı bir ev veya iş yeri görmek isterler. Sıklıkla kullanılmakta olan iç yapı dekorasyon malzemelerinden olan duvar kağıdı ile ilgili ihtiyacınız olan bir çok bilgiyi bu yazımızda bulabilirsiniz.

Şık Duvar Kağıdı Modelleri

Ev duvar kağıdı, özel tutkalı ile duvarlara yapıştırılan bir iç mekan ürünüdür. Kalitesine göre uygulanan zeminlerde görsel güzelliğin yanı sıra özel yapısı, dokusu ve kabartma gibi özellikleri ile bulunduğumuz ortamı farklı kılar. Dünyanın her yerinde rulo olarak özel üretilen duvar kağıdının farklı ölçülerde üretimi bulunmaktadır. Uygulama yapılacak alanın konumuna, yüzeyin durumuna göre ürün seçimi yapılması en önemli hususlardandır. Şık tasarımlı ev duvar kağıdı modellerini incelemek isterseniz bu: http://hannahome.com.tr/ev-duvar-kagidi.html link üzerinden inceleme yapabilirsiniz.

Duvar kağıdına olan talep arttıkça ürün çeşitliliği de artmaktadır. Farklı teknolojiler ve malzeme çeşitleri kullanılarak çok farklı kalitelerde üretimler yapılmaktadır. Dış etkenlere karşı dayanıklı olmayan, tek kat birinci hamur kağıt üzerine renk ve desen baskısı yaparak üretilen simplex duvar kağıdı.

İki tabakadan oluşan ve tutkallandıktan sonra katmanları kesinlikle açılmaması gereken, yine birinci hamur kağıt tabakası ile alt kağıt tabakasının özel yapıştırıcılarla birleştirildikten sonra, desen yapısına göre silindirlerle kabartma işlemi yapılarak basımı ve üretimi yapılan Emboss Duvar kağıdı.

Güneş ışığına dayanıklı, solmaz, kele ve kir tutmaz, ıslak olarak silinebilen, dünyada kullanım alanı en geniş duvar kağıtlarından olan, kağıt astar üzerinde pvc laminasyonu bulunan, baskısı, renklendirilmesi ve kabartması bu pvc yüzey üzerinde yapılan, baskı sonrası ısıtılarak dayanıklılık kazandırılarak üretilmiş olan Vinly esaslı duvar kağıdı, boyanabilir duvar kağıdı gibi bir çok tür ve kalitede duvar kağıdı üretimi yapılabilmektedir.

Bebek Odası İçin Duvar Kağıtları

Duvar kağıdı uygulaması yapılırken işçilik en az duvar kağıdının kalitesi kadar önem arz etmektedir. Uygulama yapılacak duvarların pürüzsüz olması, sıva üzerine yapılmadan önce saten alçı kullanılarak zımpara ile pürüzsüzlük kazandırıldıktan sonra uygulama yapılmalıdır. Pürüzsüzlüğün yanı sıra duvarın terazi ile bakıldığında düz olması da çok önemlidir. Uygulanacak alandan yaklaşık 10 cm. fazla kağıt kesmekte, ikinci ve takip eden desenlerin aynı yerde birleştirilmesine özen göstermekte, duvar kağıtlarının uygulama yaptıkça kesilmesi doğru ve kaliteli uygulama için büyük faydalar vardır.

Kaliteden ödün vermeyen markaların seçimi bu markalara uygun yapıştırıcı seçimi yapılması, üzerinde prepasted ibaresi bulunan duvar kağıtlarının bir tarafı fabrika çıkışında yapışkan olduğu için tekrar yapıştırıcı sürülmesine gerek yoktur.

2009 yılından beri duvar kağıdı sektöründe lider konumda bulunan, kaliteli, yenilikçi ve farklı olmayı vizyon olarak benimsemiş, en kaliteli ithal markaları bünyesinde bulunan Hanna Home ile yaşam alanlarınızı daha yaşanabilir, daha şık ve ferah ortamlara dönüştürebilirsiniz. Tamamen müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli hizmet sağlayan firma az ama kaliteli şubeleri ile hayatınıza kalite sunmaya devam etmektedir.

Yıllardır bu sektörde hizmet etmenin tecrübesi ile müşterilerin zevklerine en uygun bebek odası duvar kağıdı modelleri arasından da artık istediğiniz gibi harika ürünleri bulabileceksiniz. Bebek odası duvar kağıdı modellerine göz atmak isteyenler hemen buraya tıklayarak en tarz modelleri görebilirler!

Harika Tasarımlı İthal Duvar Kağıdı 

Dünyada kabul görmüş markaları; trendleri belirleyen Rasch, modern tarzın ve İtalyan sitilinin adresi sirpi, lüksü ve konforu bir arada sunmakta olan Armani/Casa, farklı tarz arayanlar için geniş ürün sahibi Design ID, Norwall, Sellers-Josephson, artworks, ascot gibi markaları ayağınıza getiren, kaliteli hizmetin adresi Hannahome ile siz de yaşam alanlarınızı şık ve ferah bir hale getirebilirsiniz.

Hannahome ile ilgili hizmetleri, ürün çeşitleri, ürün kodları gibi bilgileri elde edebileceğiniz, ürün resimlerinden istediğiniz ürünü seçebileceğiniz binlerce ürün HannaHome’un web sitesi üzerinden sizlerin beğeninize sunulmuştur. İthal duvar kağıdı satın almak isteyenlerin HannaHome’dan başka markalara göz atması sadece zaman kaybı olacaktır!

İnsan her şeyin en güzeline layıktır. Kaliteden ve güler yüzlü hizmmetten ödün vermeyenlerin, yaşam alanlarına huzur katmak isteyenlerin ve farklı olmak isteyenlerin adresi kaliteli markaları kaliteli hizmet ile müşterilerine sunan HannaHome ile sizde tanışarak farklılığa adım atın.

Gökhan Haytoğlu Dudak dolgusu operasyonu
Önceki Gökhan Haytoğlu Dudak dolgusu operasyonu
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi