Magazin

İşte Türkan Şoray'ın Beykoz’da ki villası

İşte Türkan Şoray'ın Beykoz’da ki villası
24.01.2017 11:26
| | |
13979

Foto galeri

Türkan Sultan, Beykoz ’da Çubuklu Vadi Evleri'nde12 milyon liraya mal olan üç katlı villasına asansör yaptırıp ödülleri için bir oda hazırladı.

Türkan Şoray, masraftan kaçınmadı.

Yeşilçam’ın en güzel oyuncularından Türkan Şoray, Bebekteki villasını satarak Beykoz’dan bir villa satın almıştı. Yeni aldığı villasına yaptırdığı tadilat tamamlanan Şoray, yeni evine yerleşti.


Ünlü Yeşilçam yıldızı Türkan Şoray’ın “Uzaklarda Arama” adlı sinema filmiyle gişede istediği başarıyı yakalayamadığı ve film yüzünden girdiği borçları ödeyebilmek için Bebekte yaşadığı villasını satacağı iddia edilmişti.
 
22 yıl hayat arkadaşlığı yaptığı Rüçhan Adlı’dan kalan bebekteki villasında yaşayan Türkan Şoray, evini satılığa çıkarmıştı. 10,5 milyon dolara villasını satan Türkan Şoray’ın paranın bir kısmıyla borçlarını ödeyeceği, kalan parayla da yeni bir ev alacağı konuşuluyordu.


 
Türkan Şoray’ın kızı Yağmur Ünal İddialar karşısında “ Biz evi uzun yıllardır değiştirmeyi düşünüyoruz. Ev gereğinden fazla büyük. Asansörü olan bir ev arıyoruz. Henüz bir ev almadık Allah’a şükür borcumuz yok.” açıklamasını yapmıştı.
 
Bebekteki villasını satan Türkan Şoray, Beykoz Çubuklu Vadi Evleri'nden üç katlı bir villa satın aldı. Villayı alır almaz tadilat yaptıran Şoray, 2,5 ay süren tadilatın ardından evine taşındı.
 
Şoray, 8 milyon liraya aldığı villanın dekorasyonuna 4 milyon TL harcadı ve villasına asansör yaptırdı. Ödülleri için ayrı bir oda hazırlatan ünlü yıldız, kızı Yağmur için villasının orta katını tahsis etti.
 
Şoray’ın bahçıvana gerek duymadığı, bahçesine çiçekleri kendisinin diktiği öğrenildi.

Kaynak: Ajanslar

Anahtar Kelimeler: Beykoz magazin haberleri, türkan şoray, çubuklu vadi evleri, villa

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"