İşte Saadet Partisi’nin Beykoz adayı

  • 0
  • 9233
İşte Saadet Partisi’nin Beykoz adayı
İşte Saadet Partisi’nin Beykoz adayı

Uzun yıllardır Saadet Partisi Sultanbeyli Belediye Meclis üyeliği yapan ve hali hazırda Saadet Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı da olan Selman Yücel, Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan adayı oldu.

Saadet’in adayı Selman Yücel

2014 Yerel Seçimlerinin adım adım yaklaştığı şu günlerde partilerin adayları da netleşmeye başladı. Dost Beykoz’un edindiği bilgiye göre; uzun yıllardır Saadet Partisi Sultanbeyli Belediye Meclis üyeliği görevini yürüten Selman Yücel, Beykoz Belediye Başkan adayı oldu.

Resmi açıklama ise 14 Aralık Cumartesi Günü Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’ndeki aday tanıtım programında yapılacak. Halen İstanbul İl Başkan yardımcılığı görevini yürüten Selman Yücel’in, resmi açıklamanın ardından aktif olarak çalışmalarına başlayacağı kaydedildi.

Selam Yücel kimdir? 

1953 Kayseri doğumlu olup, ilk ve ortaokulu Beşiktaş’ta, lise tahsilini Kabataş Erkek Lisesi'nde tamamladı. Yıldız Teknik Üniversite'sinden İnşaat Mühendisi olarak mezun oldu. Serbest ticaret ile uğraşmaktadır. 1979 yılında evlendi. 5 çocuk babasıdır. 

1983 yılından beri Milli Görüş kadrolarında hizmet vermeye devam etmektedir. Beşiktaş İlçesi RP İlçe Başkan Yardımcısı ve meclis üyeliği adaylığında bulundu. 1995'ten itibaren Sultanbeyli Belediyesi Başkan danışmanlığı yaptı. RP Sultanbeyli son ilçe başkanlığını yaptı. Saadet Partisi Sultanbeyli ilçe başkanlığı görevini 2 yıl yürüttü. İki dönem Belediye Meclis Üyeliği yaptı. Üç dönem milletvekili adayı oldu. Üç dönem SP İstanbul il Yönetim Kurulu üyeliği yaptı.

Halen SP İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeliği ve Sultanbeyli Belediyesi Meclis Üyeliği görevlerini yürütmektedir.

Haber Merkezi

Akif Hamzaçebi, 'En kolay iş şikayet etmektir'
Önceki Akif Hamzaçebi, 'En kolay iş şikayet etmektir'
İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu
Sonraki İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz