Son Dakika

İşte CHP Beykoz’un yeni kadrosu

  • 0
  • 6566
İşte CHP Beykoz’un yeni kadrosu
İşte CHP Beykoz’un yeni kadrosu
İşte CHP Beykoz’un yeni kadrosu
İşte CHP Beykoz’un yeni kadrosu

Meclis üyesi listelerinin ardından, ilçe yönetimi ve meclis üyesi aday listesinde yaşanan istifalar sonrası yeni yapılanmaya gidildi.

Musa Aksu’nun Başkanlığa getirildiği Yönetimde yeni görevlendirme yapılırken, İlçe merkezi’nde bir basın toplantısı düzenlendi. 

Toplantıda konuşan İlçe Başkanı Musa Aksu, uzun yıllardır Beykoz Paşabahçe’de ikamet ettiğini ifade ederek, Kavacık’ta esnaflık yaptığını söyledi. 

Hızır Yılmaz beni beş dakikada ikna etti 

Başkan Aksu; “Uzun yıllar siyasetin içerisinde bulundum. 2004 yılında Alaattin Köseler’in adayımız olduğu seçimde Meclis Üyesi adayı oldum. O dönem partimiz seçimi kaybetti. Daha sonra da siyaseti bırakma kararı aldım. Biliyorsunuz 2012 kongresi için önde olan dört tane başkan aday adayımız vardı. 2012 Yılında yapılan kongrede Hızır Yılmaz ofisime gelerek beni beş dakilada ikna etti. O şekilde yine siyasete dönüş yaptık. Bahadır Yavuz’un istifasının ardından Yönetim Kurulumuzun teveccühü ile İlçe Başkanı oldum” şeklinde konuştu. 

CHP Beykoz belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz’da konuşmasında, İlçe Yönetiminde yeni görev alan isimlere başarılar dileyerek, “Meclis üyesi aday listesi yapmak gerçekten zor bir iş. 72 saat hiç uyumadan Ankara’da liste yapmaya çalıştım. En son işin içinden çıkamayınca, Yönetim Kurulumuzu da Ankara’ya çağırdım ve ‘ben bu işin içinden çıkamıyorum, sizde gelin’ şeklinde çağrı yaptım.” dedi. 

“Onlar da hemen toparlanarak Ankara’ya geldiler. Belki de CHP tarihinde bir ilk yaşandı o zaman, ilk kez bir ilçe yönetimi Ankara’da, Genel Başkan Yardımcısı’nın odasında saatlerce toplantı yaparak Meclis Üyesi aday listesini belirledi. Bahadır Yavuz başkanımız da aramızdaydı. Kendisine karşı en ufak bir kırgınlığım yok. Fikirlerimiz uyuşmadı ve o da istifa etmeyi seçti ki bu en doğal hakkıdır. Ama bu seçim sürecinde o da gelip bizlere destek verecektir” şeklinde konuştu. 

Alaattin Köseler, kesinlikle rakibimiz değil!” 

Programlarda, sahada yaptığımız çalışmalar da insanlarımız tarafından Alaattin Köseler ile ilgili yönetilen sorulara da burada cevap vermek istiyorum. MHP’den aday olmak onun kendi tercihidir. Bizi ilgilendirmez. Ama MHP ve Alaattin Köseler, kesinlikle bizim rakibimiz olamaz. Bizim bu seçimlerde ki tek rakibimiz AK Parti’dir. Bu partiden küfür ederek, bağırarak çıkan insanlar mutlaka buraya geri dönecektir. Mutlaka gelecektir. Biz burada kimseyi şımartamayız, iş yapıyoruz” diye konuşan Yılmaz, Tokatköy’deki açıklamaları üzerine kendisine cevap veren Adem Sefer ile ilgili şunları söyledi: 

Benim kimsenin tapusunu sorgulama yetkim yok” 

Geçen günlerde Tokatköy’de bir programa katıldık. Orada AK Parti İlçe Başkanı’na ‘Arazini Milli Emlak’tan aldın mı, almadın mı?’ diye sorumuştum… O da yerlerinin ortak olduğunu 500 m²’sinin 2B, 200 m²’sinin ise hazine arazisi olduğu ve tapusunu almadığını söylemiş. Doğrudur ben kendisine sadece bir soru yönelttim. Ama benim kimsenin tapusunu sorgulama yetkim yok. Bunu belgelerle doğrularsa daha doyurucu, tatmin edici olur” şeklinde konuşan Yılmaz, son olarak ise 2 Mart 2014 Pazar günü Kavacık Assroom’da açıklanan Meclis Üyesi adaylarının tanıtılacağı bir program gerçekleştirileceğini duyurdu. 

Yeni atanan isimler ise şöyle;

İlçe Sekreterliği: Melike Şahin

İlçe Saymanlığı: Serkan Cengiz

İlçe Eğitim Sekreterliği: Yasemin Özdemir

Bilişimden Sorumlu Başkan Yardımcılığı: Tülay Soyer

Haber Merkezi

"Hızır Yılmaz’ın iddiaları gülünçtür"
Önceki "Hızır Yılmaz’ın iddiaları gülünçtür"
Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Sonraki Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz