İstanbul Valisi Beykoz eğitim alanları için geldi

  • 2
  • 7771
İstanbul Valisi Beykoz eğitim alanları için geldi
İstanbul Valisi Beykoz eğitim alanları için geldi

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, beraberindeki heyetle birlikte ilçedeli eğitim alanlarını ve yeni projeleri görüşmek üzere Beykoz’a geldi.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, sabah saatlerinde Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ı ziyaret etti.

Yerlikaya, Beykoz’daki okul arsalarını ve hazırlanan yeni projeleri Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ile birlikte yerinde inceleyerek çalışmalara ilişkin bilgi aldı.

Ziyaretine ilişkin sosyal medya hesabından kısa bir açıklama yapan İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, “Beykoz ilçemizdeki okul arsalarını ve hazırlanan projeleri Beykoz Belediye Başkanımız Murat Aydın ile birlikte yerinde inceledik. Eğitim yuvalarımız İstanbulumuza şimdiden hayırlı olsun.” İfadelerini kullandı.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın da Vali Yerlikaya’yı ilçede ağırladıklarının altını çizerek, “Beykoz genelinde hayata geçireceğimiz eğitim yatırımı projelerine dair kapsamlı bir istişare gerçekleştiriyoruz. Yeni eğitim yuvalarımız evlatlarımız için hayırlı olsun.” dedi.

Ziyaret sırasında Aydın ve Yerlikaya’ya ilgili kurum ve kuruluşların yetkilileri de eşlik etti.

Haber Merkezi

Beykoz'da denize girme yasağı uzatıldı
Önceki Beykoz'da denize girme yasağı uzatıldı
CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın annesi vefat etti
Sonraki CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın annesi vefat etti
Yorumlar (2 Yorum)

Hilal (3 yıl önce)

Akp nin beykozdaki kalesini oyun yaparak yiktin murat aydin gor bakalim artik biz akpye daha oy verirmiyiz sen zaten gideceksin artik ama arkandan gelende hdp chp olacak onlara sefa surdurursun senki bu milletin malini mulkunu yasil alan bilmem ne yalanlariyla aliyor sun. Reise can kurban ama artik beykozda yoksunuz yoksun akp yok hazirlan gidiyorsun. O sahillere yaptigin parklarda sarap icenlerden medet um oy iste . Seni o koltuga biz oturttuk bak nasilda gonderecegiz yiyemeceksin murat aydin yiyemeyeceksin.lanet olsun imarina planina hakkimiz haram olsun

Hilal (3 yıl önce)

Reisin izinden gidelim diye seni o koltuga oturttuk murat aydin sen bu insanlarin kurusu kurusuna sana odedikleri tapularinin arazilerinin park yesil alan yalaniyla kendinize ayirma planlarina girdin ya sayili gunlerin kaldi akp beykozdan gidecek. Seni oraya biz getirdik gondermesinide yapacagiz.meyhane ve klise yerleri hazirliklarina baslayin cunku sayenizde artik chp ve hdp kol gesecek beykozda hak yiyerek senin olmayana oyunla planla halkin mahallelinin arazisine peskes cekme cabalarin senin gidisine akp nin beykozdan gidisine sebeb oldu .o sahile yaptirdigin parklarda sabahlara kadar sarap icenlerden oy isteyeceksin murat aydin .simdi al sagina soluna bikac adamini nereye konariz nereyi yeriz diye dusun sana yemin olsun su saaten sonra akpye degil olmayan cocugum kanimi tasiyan biri oy vermeyecek sen akpnin beykzdaki serefli asil dik olan kalesini resmen plan oyun yaparak bozdun. Yiktin. Sarapcilardan medet umacaksin gor bakalim sana akp den gelen birine artik biz oy vercecekmiyiz

Yorum Yaz