İstanbul'un Ülkücü teşkilatı Beykoz'a emanet

  • Güncelleme: 23.09.2020 20:56
  • Okunma: 6163 kez
  • Yorum: 0
Daha önce Beykoz Ülkü Ocakları Başkanlığı görevini sürdüren Emre Çömlekçi, İstanbul Ülkü Ocakları Teşkilat Başkanlığına atandı.
İstanbul'un Ülkücü teşkilatı Beykoz'a emanet

Beykoz Ülkü Ocakları Başkanlığından yapılan açıklamaya göre daha önce 2 dönem İlçe Başkanlığı görevini sürdüren Emre Çömlekçi, verilen atama kararı sonrasında İstanbul Ülkü Ocakları İl Teşkilat Başkanlığı görevini devraldı.

Beykoz Ülkü Ocakları Başkanı Serdar Aytaç ile Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Teşkilat Başkanlığına atanan Emre Çömlekçi'yi makamında ziyaret etti.

Yaklaşık bir saat süren ziyarette hayırlı olsun dileklerini ileten Serdar Aytaç ve beraberindekiler, teşkilatta birlikte çalışacaklarından duydukları memnuniyeti ifade etti.

Beykoz'un Ülkücü camiası içerisinde sevilen ve uzun süreden bu yana, camia içerisinde çeşitli görevlerde bulunan ve Beykoz'da 2 dönem Ülkü Ocakları Başkanlığını yürüten Emre Çömlekçi, İstanbul Ülkü Ocakları Başkanı Kazım Erdi Aktunç tarafından İl Teşkilat Başkanlığına atanması camiada memnuniyetle karşılandı.

Emre Çömlekçi ise yapılan atamayı; Ülkü Ocakları olarak geçmişten bugüne kadar şehitlerin mirasçısı olduklarını ve bu mirası sırtlanmakta mükellefiyet hissettiklerini ifade ederek değerlendirirken, bulunduğu ortamın rengini değil, bulunduğu ortama rengini veren ülkücü gençlerin yetiştirilmesi amacıyla daha azimli, daha kararlı bir şekilde çalışmalara devam edeceklerini belirtti.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz