İstanbul’un çocukları Beykoz’a geliyor

  • 11.04.2016 22:12
  • Güncelleme: 13.04.2016 14:00
  • Okunma: 11301 kez
  • Yorum: 0
İstanbul'un tek Kelebek Çiftliği, baharın gelmesiyle birlikte vatandaşların Beykoz'un gözdesi haline geldi.
İstanbul’un çocukları Beykoz’a geliyor

İstanbul'un kelebek yetiştiren tek yeri olan Kelebek Çiftliği, baharın gelmesiyle birlikte vatandaşların gözdesi haline geldi...

Ünü Beykoz'u ve hatta İstanbul'u da aşan ve il dışından da ziyaretçileri kabul eden İstanbul Kelebek Çiftliği, Beykoz'a katma değer sağlamaya devam ediyor. Çiğdem Ünlü'nün büyük çabalarıyla hayatını sürdüren Kelebek Çiftliği'nde her gün yüzlerce turist ve Beykozlu ağırlanıyor. Baharın da gelmesiyle birlikte gözde bir mekan haline gelen İstanbul Kelebek Çiftliği'nde düğün ve nişan organizasyonlarının yanı sıra doğumgünü sunumları da gerçekleştiriliyor.

Beykoz'un dışından arkadaşlarıyla birlikte Beykoz Zerzevatçı Mahallesi'ndeki İstanbul Kelebek Çiftliği'ne gelen Minik Lâl ise 5 yaşına girmenin mutluluğunu 'kelebek' kostümüyle kutluyor.

Beykoz Zerzevatçı Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi üzerinde bulunan İstanbul Kelebek Çiftliği, ilçenin adını binlerce İstanbulluya duyuruyor. Bahar ayının da gelmesiyle birlikte, özellikle nişan ve düğün için rezervasyonlar yapılmaya başlanırken, çocuklar da özel günlerini çiftlikteki kelebeklerle paylaşıyor. Ebru-Ahmet Türker çiftinin 5 yaşındaki kızları Lâl, doğumgünü için arkadaşlarıyla ilçe dışından gelerek, Kelebek Çiftliği'nde unutamayacağı bir gün geçiriyor. Miniklerin her birisine 'kelebek' kostümü giydirilirken, animatör eşliğinde oyunlar da oynanıyor. Çiğdem Ünlü'nün sahibi olduğu Kelebek Çiftliği'nde kelebeklerin yaşamını da gözlemleyen minik Lâl, arkadaşlarıyla birlikte önce yemek yiyor, sonra da doğumgünü pastasını keserek, 5. yaşını hiç unutamayacağı bir gün olarak kutluyor.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz