Beykoz amatör spor kulüplerinin 2018-2019 sezonunda yer alacağı gruplar ve rakipleri belli oldu.
Yapılan kura sonucu İstanbul Süper Amatör Lig ve İstanbul 1. Amatör Lig Grupları şöyle belirlendi.
İstanbul Süper Amatör Lig Takımlarımızın Grupları
1. Grup:
Paşabahçespor
Büyükçekmece Belediyespor
Bayrampaşa Tunaspor
Maltepe Yıldızspor
Çakmakspor
Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor
Çeliktepespor
Ortaköyspor
Kartal Bulvarspor
Ayazağaspor
Ataşehir Çamolukspor
Beylikdüzüspor
2. Grup:
Gümüşsuyuspor
Araphanspor
Muratbeyspor
Batı Trakyaspor
Beyoğlu Yeniçarşıspor
Siirt Yavuzselimspor
Bayrampaşa Altıntepsispor
Dikilitaşspor
Kestanelikspor
Yenibosnaspor
Yahya Kemalspor
Nişantaşıspor
4.Grup:
Beykoz 1908
Hasköyspor
Küçükçekmece İdmanyurduspor
Kaynarcaspor
Feriköyspor
Cevizli Anadoluspor
İstanbul Bafraspor
İstanbul Bulancakspor
Sultanbeylispor
Bağlarbaşıspor
Irmakspor
Atlasspor
5. Grup:
Soğuksuspor
Davutpaşaspor
Karabekirspor
Reşitpaşaspor
Merkez Efendispor
Avcılar Belediyespor
Albayrakspor
Başakşehirspor
Leventspor
İfaspor
Dolayobaspor
Arnavutköy Belediyespor
6. Grup:
İstanbul Mesudiyespor
Barbarosspor
Karatlgücüspor
Şirintepespor
Kulaksız Okspor
İstanbul Kayaşehirspor
Denizköşklerspor
Çantaköyspor
İstanbul Sinopspor
Küçükköyspor
Mecidiyeköyspor
Yıldırımbosnaspor
7. Grup:
Kavacıkspor-
Türk Telekomspor
Silivri Alibeyspor
Bakırköyspor
Dudulluspor
1453 Fatih Gençlikspor
Hamidiyespor
Kurtköyspor
Şafakspor
Piyalespaşaspor
Kartaltepespor
İstanbul 1. Amatör Lig Takımlarımızın Grupları
14. Grup:
Çubukluspor
TED İstanbul Koleji SK
Taşdelenspor
Tunusbağıspor
Tuzla Mimarsinanspor
Ortadağspor
Kartal Yunusspor
Esenkentspor
Pendik Esenyalıspor
15. Grup:
Denizcilik İşletmeleri SK
Pendik Kavakpınarspor
Heybeliadaspor
Taçspor-Bostancıspor
Gülensuspor
Kartal Elçispor
Orhanlıspor
Selimiyespor
16. Grup:
Kanlıcaspor
Yeldeğirmenispor
Yamanspor
Kartal Çavuşoğluspor
Pendik Kaynarcaspor
Şilespor
Sancaktepespor
Ataşehirgücü
Valide Tayfunspor
17. Grup:
Ortaçeşmespor
Çavuşbaşıspor
Koşuyoluspor
Onayspor
Özkaracaahmetspor
Marmara Karayolları SK
Küçükyalı Örnekspor
Batı Ataşehirspor
18.Grup:
Beykoz Elmalıspor
Pendik 571 Velibaba Şahingücü
İstanbul Kartal Belediyespor
Gülsuyuspor
Adalarspor
Aydınlıspor
Kemahspor
İstanbul Sitespor
Spor Servisi