Spor

İstanbul SAL ve 1. Amatör Lig kuraları çekildi

İstanbul SAL ve 1. Amatör Lig kuraları çekildi
16.08.2018 15:01
| | |
3987

Beykoz amatör spor kulüplerinin 2018-2019 sezonunda yer alacağı gruplar ve rakipleri belli oldu.

Yapılan kura sonucu İstanbul Süper Amatör Lig ve İstanbul 1. Amatör Lig Grupları şöyle belirlendi.

 

İstanbul Süper Amatör Lig Takımlarımızın Grupları

1. Grup:

Paşabahçespor

Büyükçekmece Belediyespor

Bayrampaşa Tunaspor

Maltepe Yıldızspor

Çakmakspor

Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor

Çeliktepespor

Ortaköyspor

Kartal Bulvarspor

Ayazağaspor

Ataşehir Çamolukspor

Beylikdüzüspor

 

2. Grup:

Gümüşsuyuspor

Araphanspor

Muratbeyspor

Batı Trakyaspor

Beyoğlu Yeniçarşıspor

Siirt Yavuzselimspor

Bayrampaşa Altıntepsispor

Dikilitaşspor

Kestanelikspor

Yenibosnaspor

Yahya Kemalspor

Nişantaşıspor

 

4.Grup:

Beykoz 1908

Hasköyspor

Küçükçekmece İdmanyurduspor

Kaynarcaspor

Feriköyspor

Cevizli Anadoluspor

İstanbul Bafraspor

İstanbul Bulancakspor

Sultanbeylispor

Bağlarbaşıspor

Irmakspor

Atlasspor

 

5. Grup:

Soğuksuspor

Davutpaşaspor

Karabekirspor

Reşitpaşaspor

Merkez Efendispor

Avcılar Belediyespor

Albayrakspor

Başakşehirspor

Leventspor

İfaspor

Dolayobaspor

Arnavutköy Belediyespor

 

6. Grup:

İstanbul Mesudiyespor

Barbarosspor

Karatlgücüspor

Şirintepespor

Kulaksız Okspor

İstanbul Kayaşehirspor

Denizköşklerspor

Çantaköyspor

İstanbul Sinopspor

Küçükköyspor

Mecidiyeköyspor

Yıldırımbosnaspor

 

7. Grup:

Kavacıkspor-

Türk Telekomspor

Silivri Alibeyspor

Bakırköyspor

Dudulluspor

1453 Fatih Gençlikspor

Hamidiyespor

Kurtköyspor

Şafakspor

Piyalespaşaspor

Kartaltepespor

 

İstanbul 1. Amatör Lig Takımlarımızın Grupları

14. Grup:

Çubukluspor

TED İstanbul Koleji SK

Taşdelenspor

Tunusbağıspor

Tuzla Mimarsinanspor

Ortadağspor

Kartal Yunusspor

Esenkentspor

Pendik Esenyalıspor

 

15. Grup:

Denizcilik İşletmeleri SK

Pendik Kavakpınarspor

Heybeliadaspor

Taçspor-Bostancıspor

Gülensuspor

Kartal Elçispor

Orhanlıspor

Selimiyespor

 

16. Grup:

Kanlıcaspor

Yeldeğirmenispor

Yamanspor

Kartal Çavuşoğluspor

Pendik Kaynarcaspor

Şilespor

Sancaktepespor

Ataşehirgücü

Valide Tayfunspor

 

17. Grup:

Ortaçeşmespor

Çavuşbaşıspor

Koşuyoluspor

Onayspor

Özkaracaahmetspor

Marmara Karayolları SK

Küçükyalı Örnekspor

Batı Ataşehirspor

 

18.Grup:

Beykoz Elmalıspor

Pendik 571 Velibaba Şahingücü

İstanbul Kartal Belediyespor

Gülsuyuspor

Adalarspor

Aydınlıspor

Kemahspor

İstanbul Sitespor

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Gruplar, Kura, Çekim

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"