İstanbul sağlığının idarecileri Beykoz'da toplandı

  • 11.01.2016 19:06
  • Güncelleme: 11.01.2016 19:08
  • Okunma: 8191 kez
  • Yorum: 0
İstanbul ilinde bulunan 6 Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği İdari Hzimetler Başkanları Beykoz Devlet Hastanesi'nde bir araya geldi.
İstanbul sağlığının idarecileri Beykoz'da toplandı

İstanbul ilinde bulunan 6 Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği İdari Hzimetler Başkanları Beykoz Devlet Hastanesi'nde bir araya geldi.

İstanbul'da yaşayan 15 milyon vatandaşın sağlığı ile ilgilenen 6 Genel Sekreterliğin İdari Hizmetler Başkanları, Anadolu Kuzey Genel Sekreterliği'ne bağlı Beykoz Devlet Hastanesi'nin ev sahipliğinde bir araya geldi.

Beykoz Devlet Hastanesi Yönetici ve Başhekimi Dr. Süleyman Erdoğdu’yu da ziyaret eden heyet, daha sonra aylık rutin değerlendirmelerini yapmak üzere yaklaşık 2 saat süren bir toplantı yaptı.

Sağlık Bakanlığı tarafından yürürlüğe konulan Sağlıkta Dönüşüm Projesi'nin uygulamaları ve sonuçlarının değerlendirildiği toplantıda, hastanelere yönelik işleyiş konusunda yapılabilecek iyileştirmeler de gündeme geldi.

Beykoz Devlet Hastanesi'nde gerçekleştirilen rutin toplantıya, Anadolu Kuzey Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Başkanı Opr. Dr. Yavuz Baştuğ, Anadolu Güney Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Başkanı Dr. Celal Şahin, Küçükçekmece Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Başkanı Uzman Dr. Kemalettin Kurt, Bakırköy Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Başkanı Uzm. Dr. Mehmet Turgay Seyman, Beyoğlu Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Başkanı Dr. Aşkın Ayvaz ve Fatih Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Başkanı Dr. Abdulaziz Can katıldı.

Toplantı sırasında sağlık konusuyla ilgili bilgi alış-verişi yapılırken, sağlık çalışanlarına yönelik sorunlar da dile geldi. Bu sırada sağlık çalışanlarının birlikler arası mazeret tayini de konuşulurken, öneriler ve istekler analiz edildi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz