İstanbul saç ekim merkezleri ve saç ekim fiyatları

  • Güncelleme: 14.05.2021 19:17
  • Okunma: 1717 kez
  • Yorum: 0
Saç ekimi, doğru şekilde yapılması gereken, oldukça hassas bir operasyondur.
İstanbul saç ekim merkezleri ve saç ekim fiyatları

Her zaman için son teknolojinin kullanılması gereken saç ekimi operasyonlarında mutlaka profesyonel bir ekip ile çalışmak, tecrübeli operatörleri tercih etmek gerekir.

Saç ekimi operasyonu, çoğu zaman bir seansta ve aynı gün içerisinde tamamlanabiliyor. Herhangi bir genel anestezi uygulaması yapılmadığı için, hastalar operasyon sonrasında günlük yaşantısına devam edebiliyor.

Stresten genetik faktörlere kadar pek çok sebepten dolayı ortaya çıkabilen saç dökülmesi, modern tıbbın imkanları ile artık bir sorun olmaktan çıktı. FUE, DHI ve daha pek çok farklı yöntem kullanılarak, kişilerin hayal ettikleri sağlıklı ve gür saçlara kavuşması mümkün olabiliyor.

Saç Ekimi Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Saç ekimi operasyonları öncesinde gerçekleştirilen konsültasyon aşamasında, kişinin saç yapısından ekim yapılacak olan bölgenin boyutlarına, kullanılacak olan yönteme kadar pek çok farklı konuda çeşitli incelemeler yapılmakta.

Lale Saç Ekimi Merkezi’nde de tıpkı tüm diğer İstanbul saç ekim merkezleri gibi konsültasyon ile işe başlanıyor. Uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilen bu işlem sonucunda, kişinin saç yapısına en uygun yöntem belirleniyor, ardından yaklaşık olarak ne kadar greft kullanılacağı hesaplanıyor.

Donör olarak adlandırılan bölgeden alınarak, çeşitli özel araçlar kullanılarak istenen alana aktarılan saç greftleri, hangi yöntem kullanılıyor olursa olsun, saç ekimi operasyonlarının temelini oluşturmakta. Yöntemlerde kullanılan araçlar değişiyor olsa da saç ekimi her koşulda, bu temele sadık kalınarak yapılıyor.

Saç Ekim Fiyatları Ne Kadar?

Greft sayısı ve kullanılan yöntem saç ekimi fiyatlarını belirleyen ana unsur olarak biliniyor. Greft sayısı ne kadar fazla ise fiyat o kadar yükseliyor.

Dhi Saç Ekimi Fiyatı: ₺6.000,00 - ₺18.000,00

FUE Saç Ekimi Fiyatı: ₺6.000,00 - ₺18.000,00

İyi Sonuçlar İçin Doğru Saç Ekimi Merkezini Seçmeye Dikkat Edin

Saç ekiminde başarının anahtarı her zaman için doğru klinik ile çalışmaktan geçiyor. En İyi İstanbul saç ekimi merkezi – lalesacekimi.com olarak ön plana çıkan Lale Saç Ekimi Merkezi, profesyonel ve alanında uzman kadrosu ile dünyanın her yerinden hastalara hizmet veriyor.

FUE ve DHI başta olmak üzere farklı saç ekimi yöntemlerini kullanan, yüksek başarı oranı sunan Lale Saç Ekimi Merkezi’nde, her yıl binlerce hasta istediği sonuçlar ile taburcu ediliyor.

Saç Ekimi hakkında Wikipedia’da yer alan bilgileri okumak için ise https://tr.wikipedia.org/wiki/Sa%C3%A7_nakli adresini ziyaret edebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: Saç ekimi