Spor

İstanbul Mesudiyespor zorlu maça hazır

İstanbul Mesudiyespor zorlu maça hazır
09.12.2017 15:58
| | |
2573

İstanbul Mesudiyespor, Pazar günü Kaynarca Stadı’nda oynayacağı Pendik Kavakpınarspor maçına iddialı hazırlandı.

İstanbul Süper Amatör Lig 6.Grubunun Lideri İstanbul Mesudiyespor’da , Pazar Günü Saat 14.30’da Kaynarca Stadında oynanacak olan Pendik Kavakpınarspor müsabakasının hazırlıkları tamamlandı. Düşme hattının 1 puan üstünde yer alan rakibi karşısında çıkılacak maç zorlu geçmeye aday.

Ev sahibi takım maçtan mutlak surette galibiyetle ayrılıp, hafta sonundaki maçların ardından olası bir düşme hattına inmemenin hesaplarını yapacak. Lider İstanbul Mesudiyespor ise grupta kendisini bir puan geriden izleyen ikinci sıradaki Tunaspor’un nefesini ensesinde hissetmekte.

İstanbul Mesudiyespor As Başkanı Erdal Okutan takımlarına güvendiklerini hatırlatırken, “Bundan sonra kalan maçlarımızı da firesiz tamamlayıp, grubumuzu şampiyon olarak tamamlamak istiyoruz. Futbolcu kardeşlerimiz camiamızı en iyi şekilde temsil etmekte. Pazar günü zorlu bir maç olacak. Ancak bu karşılaşmada her an sonucu değiştirebilecek isimler fazlası ile mevcut. Onlar açısından da zorlu bir hafta olacak, bulundukları yer itibarı ile puana ihtiyaç duydukları ortada. Onur Atila Hocamız ve futbolcularımıza fazlası ile güveniyoruz” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: İstanbul Mesudiyespor, Pendik Kavakspor

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"