İstanbul Mesudiyespor'un pes etmeye niyeti yok

  • Güncelleme: 07.11.2019 09:26
  • Okunma: 2077 kez
  • Yorum: 0
İstanbul Mesudiyespor Teknik Sorumlusu Dinçay Atmaca, son iki maçta hakem hatalarından kaynaklı haksızlığa maruz kaldıklarını söyledi.
İstanbul Mesudiyespor'un pes etmeye niyeti yok

İstanbul SAL 6. Grubunda mücadele eden İstanbul Mesudiyespor‘da geride kalan 6 haftalık periyotun yorumunu yapan Teknik Sorumlu Dinçay Atmaca kesinlikle bahanelere sığınma niyetinde olmadıklarını söylerken, "Ancak yaşanan hakem hatalarını da göz ardı edemeyiz. Beylerbeyi ve Yeniköy müsabakalarını izleyen tarafsız futbolseverlerin hepsi haksızlığa uğradığımız kanaatinde.” diye konuştu.

Atmaca konuşmasının devamında ise  "Geride kalan 6 haftada biri Bay olmak üzere 5 lig maçı yaptık ve ligin ilk haftası hariç 4 maçımızda takımım tamamen isteklerimi yerine getirerek oynadı.  Gerek koşu temposu oyun içi formasyonlarını hücum ve savunma anlamında tam konsantre ile oynadılar ama gerek Beylerbeyi maçı gerek Yeniköy maçında hakemlerimizin direk sonuca etki etmelerinden puan kayıplarımız oldu.  Tabii bu bir bahane değil ama maç görüntüleri izleyenler bana hak verecektir. Benim takımım geç oluşmasına rağmen karakterli ve yürekli futbolcu kardeşlerimin özveri ile tabi ki yönetimiz de katkıları ile önümüzdeki 5 maçı en iyi şekilde hazırlanıp üst sarılarda olacağımıza inancım tam” şeklinde konuştu.

Spor Servisi