Spor

İstanbul Mesudiye gecesi için geri sayım başladı

İstanbul Mesudiye gecesi için geri sayım başladı
28.12.2017 09:35
| | |
4181

Bölgesel Amatör Lig için Yükselme Ligi anlamı da taşıyan İstanbul SAL Klasman Grubuna kalma başarısı gösteren İstanbul Mesudiyespor’dan camialarına çağrı var!

Mor-Sarılı Ekibin Asbaşkanı Erdal Okutan Dost Beykoz'a yaptığı değerlendirmede takım olarak ilk hedeflenen noktaya geldiklerini söylerken, ”Şimdi bütün dikkatimizi Klasman Grubu maçlarına çevirmiş durumdayız. Tabii ki bunun için de camiamızın ve de özellikle Beykoz’da ikamet eden Mesudiyeli hemşerilerimizin katkı ve desteğini de ardımızda hissetmek istiyoruz. 7 Ocak’ta yapacağımız Kulüp gecemiz için alacakları biletler ilçe bu zorlu yarışta bizleri rahatlatacak desteği de vermelerini hemşerilerimden istirham ediyorum. Biz Yönetimdeki arkadaşlara ile maddi manevi her türlü desteği zaten tüm imkanlarımızı zorlayarak yapıyoruz.İstanbul Mesudiyespor’un artık Bölgesel Amatör Ligde oynama zamanı gelmiştir. Ayağımıza gelen şansı bu kez geri tepmemeye kararlıyız ” diye konuştu.

İstanbul Mesudiyespor Takımı Antrenörü Onur Atilla ise kalan maçları da başarı ile atlatıp, Grup Şampiyonu olmak istediklerini söylerken, "Ben bu sezon takıma gerçekten de yürekten katkı sunan tüm oyuncularımı kutluyor, alınlarından öpüyorum.Zor bir grupta yer aldık, ve grup maçlarımızda bu güne kadar yaşadığımız sakatlıklardan dolayı sıkıntılı anlar da yaşadık ancak görev verdiğim her bir futbolcu kardeşim takımı için terinin son damlasına kadar fazlası ile katkı sundular. Süper Amatör Lig Klasman Grubunda bir birinde zorlu rakipler bizleri bekliyor olacak. Şimdiden rakiplerimiz ile ilgili bilgi toplamaya başladık ” şeklinde konuştu.

Öte yandan İstanbul Mesudiyespor’un İstanbul Mesudiyeliler Derneği ile ortaklaşa düzenleyeceği gecede 7 Ocak 2018 Pazar Akşamı 19.00 / 23.00 arasında Ataşehir’de bulunan Silence Istanbul Hotel Convention Center da yapılacak. Biletlerin satışı devam etmekte.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: İstanbul Mesudiyespor, Onur Atilla, Erdal Okutan

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"