Spor

İstanbul Mesudiye Beykoz’da düelloyu kaybetti

İstanbul Mesudiye Beykoz’da düelloyu kaybetti
27.08.2016 20:55
| | |
3185

İstanbul Süper Amatör Lig 10. Grup takımlarından Mesudiyespor ile 6. grup takımlarından Şile Yıldızspor hazırlık maçında Ortaçeşme Stadı’nda karşılaştı.

Karşılaşmayı Şilespor Yıldızspor 3-2 kazanmayı başardı. Zaman zaman sinirlerin gerildiği hazırlık karşılaşmasından ziyade lig maçı kalitesinde geçen maçta Şile Yıldızspor 8. dakikada Osman Altınbulak'ın attığı golle 1-0 öne geçti. 

33. dakikada Sergie Arsenu farkı 2'ye çıkaran golü kaydetti:0-2…

35. dakikada  Eyüp Yanmış farkı 1'e indirdi.1-2 

İlk yarı 2-1 Şile Yıldızspor galibiyetiyle sona erdi.

48. dakika Uğur Şile Yıldızspor  adına penaltı kaçırdı.

60. dakikada. Ersin Akkemik farkı yeniden ikiye çıkaran golü kaydetti 1-3 

70. dakikada Şeref Kuru karşılaşmanın sonucunu belirleyen golü kaydetti 2-3 

İki takımda maç boyu bir çok elverişli pozisyondan yararlanamazken, özellikle orta sahada iki takımda hücuma çıkarken çok top kaptırarak rakibine gol şansı verdi.

İki takımında özellikle savunmada çok büyük hatalar yaptığı karşılaşmada, Şile Yıldızspor takımının lig öncesi İstanbul Mesudiyespor'a nazaran daha hazır olduğu ve takım olma yolunda daha fazla aşama kaydettiği görüldü.

Karşılaşmaya hazırlık maçı olmasına rağmen oldukça fazla ilgi vardı. Karşılaşmayı yaklaşık 250-300 civarında seyirci takip etti. Karşılaşmayı izleyenler arasında BİSK Başkanı Asım Özdemir, Soğuksuspor antrenörü Kadir Gemici, Çubukluspor yardımcı antrenörü Eyüp Aktaş, Kanlıcaspor antrenörü Salih Şener, antrenörler Gökhan Baladin, Zafer Keleş, Uğur Sakaloğlu gözümüze çarpan tanınmış simalardı.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, İstanbul Mesudiyespor, Şile Yıldızspor

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"