Güncel

İsmet Özgül banyoda ölü bulundu

İsmet Özgül banyoda ölü bulundu
2015.02.20 00:00
| | |
8463

Beykoz Çubuklu'da sakin bir hayat süren İsmet Özgül'e Almanya'da yaşayan çocukları ulaşamayınca, komşularına haber verdi.

79 yaşındaki İsmet Özgül'ün yalnız yaşadığı eve gelen komşuları, kapıyı çaldılarsa da seslerini bir türlü duyuramadı ve kapıyı kırmaya karar verdi. Kapıyı kırıp içeriye giren komşuları ise talihsiz adamın banyoda, yerde yatan cansız bedeniyle karşılaştı. Hemen polise haber veren mahalle sakinleri, eve gelen ambulansla birlikte merhumu önce Çubuklu’da bulunan Sağlık Ocağı’na ve ardından Paşabahçe Devlet Hastanesi'ne götürdü. Çubuklu Muhtarı Hüsnü Kolcu'nun da bir an olsun yanından ayrılmadığı talihsiz adam, hastanenin ardından 'ölüm nedeni ortaya çıkması için' Adli Tıp'a sevk edildi.

Çubuklu Kireçocağı Caddesi numara 10'da tek başına yaşayan İsmet Dede, hayatını kaybetti. Ölüm nedeni bilinmemekle birlikte, kapıyı kırıp içeri giren komşuları tarafından banyoda bulunması, akıllara 'zehirlenmeyi' getirdi. Mahallede sakin ve kendi halinde birisi olarak tanınan İsmet Dede ile ilgili son kararın ise Adli Tıp Kurumu'nca verileceği öğrenildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Güncel Haberler, İsmet Özgül, Banyo, Ölü, Bulundu, Çubuklu, Hüsnü Kolcu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"