İshak ile Ragıp Çavuşbaşıspor’da

  • Güncelleme: 03.09.2019 23:09
  • Okunma: 3315 kez
  • Yorum: 0
İstanbul Süper Amatör Liginin Beykoz ekiplerinden Çavuşbaşıspor’da transfer döneminde iki imza daha geldi.
İshak ile Ragıp Çavuşbaşıspor’da

Kırmızı-Beyazlı ekip İstanbul Amatör Liglerinin deneyimli ve yetenekli iki ismini daha kadrosuna dahil etti. İshak Sarıhan ve Ragıp Durmaz Yönetim kurulu ile oturduğu transfer görüşmesinden olumlu netice ile ayrılınca “Çavuşbaşıspor için bizler de varız” dedi.

Çavuşbaşı Spor Kulübü Başkanı Yaşar Şahin, ilk kez yer alacakları Süper Amatör Lig için imkanlarını sonuna kadar kullanarak iyi bir kadro oluşturdukları düşüncesinde olduklarını söylerken, “2019-20 Sezonunda ilk kez mücadeleye çıkacağımız lig için oldukça heyecanlıyız. Antrenman ve maç süreçlerimiz devam ediyor. Bugün iki yeni kardeşimizi kadromuza dahil ettik. Değişik takımlardaki futbolları ile iz bırakan isimler idi. Ragıp ve İshak Kardeşimize aramıza hoş geldiniz derken, her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

1988 Rize doğumlu olan İshak Sarıhan futbola Ümraniyespor’da çıkan lisansı ile başlarken ardından 4 sezonluk bir Çengelköyspor deneyimi yaşadı.

Ardından sırası ile Feriköyspor, Yeniköyspor, Selimiyespor, Ortaköyspor, Soğuksuspor, Paşabahçe, Soğuksuspor, İstanbul Mesudiyespor takımlarında görev yapan Sarıhan, geçen sezonu Soğuksuspor takımında geçirmiş idi.

1987 Doğumlu olan Ragıp Durmaz ise futbola Medipol Başakşehirspor altyapısında başladı. Şilespor ve ardından Şile Yıldızspor takımlarında dikkat çelmeye başlayan Durmaz, sonrasında ise sırası ile İstanbul Kayaşehirspor, Şile Yıldızspor, Bağcılar İstoç, Çubukluspor, Çavuşbaşıspor formaları giydikten sonra son sezonlarını ise Şilespor takımında geçirdi.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz