Yaşam

İşadamı Ali Nuri Çolakoğlu intihar etti

İşadamı Ali Nuri Çolakoğlu intihar etti
2014.07.27 00:00
| | |
11350

Türkiye Ekonomi Bankası’nın (TEB) kurucularından işadamı Ali Nuri Çolakoğlu, Beykoz sahil yolunda bulunan boş bir arazide ölü olarak bulundu.

Türkiye Ekonomi Bankası’nın (TEB) kurucularından işadamı Ali Nuri Çolakoğlu, Beykoz sahil yolunda bulunan boş bir arazide ölü olarak bulundu. Çolakoğlu’nun, kendisini kafasından vurarak intihar ettiği kaydedildi.

Olay, saat 15.30 sıralarında Beykoz Kandilli Göksu Caddesi üzerinde bulunan sahil yolundaki bir boş arazide meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, düzenli olarak Kandilli’deki yalısından çıkarak Anadolu Hisarı’nda yürüyüş yapan Ali Nuri Çolakoğlu (56), Küçüksu Öğretmenevi’nin arkasında bulunan boş arazide başından silahla vurulmuş halde bulundu.

Silah sesinin duyulması üzerine sesin geldiği yöne hareket eden vatandaşlar, durumu polise haber verdi. Çolakoğlu’nun kendi silahı ile sağ şakağına ateş ederek intihar ettiği öğrenildi.

Çolakoğlu’nun cesedi, olay yerine elen polis ekipleri tarafından Paşabahçe Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Çolakoğlu’nun cesedi, daha sonra otopsi yapılmak üzere Yenibosna’daki Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Anahtar Kelimeler: Türkiye Ekonomi Bankası, TEB, İşadamı, Beykoz, Sahil, Ali Nuri Çolakoğlu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"