İşadamı Ali Nuri Çolakoğlu intihar etti

  • Güncelleme: 28.01.2008 00:11
  • Okunma: 12430 kez
  • Yorum: 0
Türkiye Ekonomi Bankası’nın (TEB) kurucularından işadamı Ali Nuri Çolakoğlu, Beykoz sahil yolunda bulunan boş bir arazide ölü olarak bulundu.
İşadamı Ali Nuri Çolakoğlu intihar etti

Türkiye Ekonomi Bankası’nın (TEB) kurucularından işadamı Ali Nuri Çolakoğlu, Beykoz sahil yolunda bulunan boş bir arazide ölü olarak bulundu. Çolakoğlu’nun, kendisini kafasından vurarak intihar ettiği kaydedildi.

Olay, saat 15.30 sıralarında Beykoz Kandilli Göksu Caddesi üzerinde bulunan sahil yolundaki bir boş arazide meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, düzenli olarak Kandilli’deki yalısından çıkarak Anadolu Hisarı’nda yürüyüş yapan Ali Nuri Çolakoğlu (56), Küçüksu Öğretmenevi’nin arkasında bulunan boş arazide başından silahla vurulmuş halde bulundu.

Silah sesinin duyulması üzerine sesin geldiği yöne hareket eden vatandaşlar, durumu polise haber verdi. Çolakoğlu’nun kendi silahı ile sağ şakağına ateş ederek intihar ettiği öğrenildi.

Çolakoğlu’nun cesedi, olay yerine elen polis ekipleri tarafından Paşabahçe Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Çolakoğlu’nun cesedi, daha sonra otopsi yapılmak üzere Yenibosna’daki Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz