Yaşam

İş adamı Ali Şişman için eller semada

İş adamı Ali Şişman için eller semada
2014.08.16 00:00
| | |
24830

Beykozlu işadamı için sevenleri dua ediyor... Ali Şişman İstanbul Memorial Hastanesi’nde hayat mücadelesi veriyor.

Beykoz Rizeliler Derneği’nin kurucularından sanayici işadamı Ali Şişman’ın hayat mücadelesi sürüyor…

Bodrum'daki evinde geçirdiği kaza sonucu beyin kanaması geçiren Ali Şişman, Özel Bodrum Hastanesi’ne verdiği 6 günlük yaşam mücadelesinin ardından helikopterle İstanbul Memorial Hastanesine nakledildi.

2 gün önce İstanbul Memorial Hastanesi’ne getirilen Ak Cam ve AK Plastik’in sahibi işadamı Ali Şişman’ın hayati fonksiyonlarını kaybetmemesi için sürekli uyutulduğu ve önümüzdeki birkaç saat içinde kısmı olarak uyandırılmaya çalışılacağı öğrenildi.

Beykoz’da oldukça geniş bir kesim tarafından sevilen bir isim olan Ali Şişman’ın yaşadığı elim kaza Beykoz’da da derin üzüntü yaratırken, kimsenin görmesine izin verilmeyen Ali Şişman’ın sevenleri, yakınlarından bilgi almaya çalışıyor.

Allah’tan ümidimizi kesmiyoruz… Onun için dua ediyor, Yüce Allah’tan onu bizlere bağışlamasını diliyoruz” şeklinde duygularını dile getiren Şişman’ın sevenleri, uyandırılacağı günü sabırsızlıkla bekliyor.

Kavacık’ta ikamet eden Ali Şişman bir dönem Çubuklu Spor Kulübü Başkanlığı yapmıştı. Ali Şişman’ın hayat mücadelesi nedeniyle Beykoz Rizeliler Derneği’nin Ramazan ayı etkinlikleri de iptal edilmişti.

Haber Merkezi  

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Çubuklu, Memorial Hastanesi, Ali Şişman, Kavacık, Bodrum

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"