Yaşam

İncirköy ve Soğuksu’ya 61 tapu daha

İncirköy ve Soğuksu’ya 61 tapu daha
2014.07.27 00:00
| | |
8821

İncirköy ve Soğuksu Mahalleleri’nde 2 bin evin kullanıcılarına devredilmesi işlemleri bugün de devam etti ve 61 aile tapularına kavuştu.

İncirköy ve Soğuksu Mahalleleri’nde tapu heyecanı devam ediyor. Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül neredeyse 50 yıldır devam eden anlaşmazlıkların çözümü noktasında büyük çaba sarf ederken, Özbek Ailesine ait olan yaklaşık 200 dönümlük arazinin üzerindeki 2 bin evin kullanıcılarına devredilmesi işlemleri bugün de devam etti ve 61 aile tapularına kavuştu.

Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül’ün şehir dışında olması sebebiyle Başkan Vekili Mehmet Kurtuluş’un katıldığı törende, Başkan Yardımcıları Metin Torun, İhsan Sabri Öksüz, Özbek ailesini temsilen Osman Mehmet Mithat Özbek, muhtarlar ve vatandaşların katıldığı törende; İncirköy Mahallesi’nden 29, Soğuksu Mahallesi’nden ise 32 aile daha tapularına kavuştu.

Yapılan çalışmalarla bu güne kadar 282 aile tapu sevinci yaşarken, kalanlara da tapularının kademe kademe verilmesi için işlemlerin devam ettiği ifade edildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: İncirköy, Soğuksu, Muharrem Ergül, Mehmet Kurtuluş, İhsan Sabri Öksüz, Metin Torun, Osman Mehmet Mithat Özbek

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"