İncilerin hazırlık maçları başlıyor

  • 0
  • 6305
İncilerin hazırlık maçları başlıyor
İncilerin hazırlık maçları başlıyor
İncilerin hazırlık maçları başlıyor
İncilerin hazırlık maçları başlıyor
İncilerin hazırlık maçları başlıyor

Belediyespor Voleybol Takımının yer aldığı TVF Bayanlar 3.Liginde Grupların belli olmasının ardından bir sezonu içeren maç takvimide netleşti.

TVF tarafından açıklanan programa göre Boğazın İncileri ilk müsabakasını 2 Kasım 2014 Pazar Günü Saat 16.00'da Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda İstanbul temsilcilerinden Silivrispor ile yapacak. Halen Ankara'da Antrenörlük Kursu'nda bulunan Beykoz Belediyespor Bayan Volebol Takımı Antrenürü Bektaş Durmaz yaptığı açıklamada, Beykozlu Volebolseverlerin karşısına çıkmak için şimdiden heyecan yaşamakta olduklarını söylerken,

" Bu sezon müsabakalarımıza gelenler çok daha farklı bir voleybol takımını görecek. Oldukça iddialı bir kadro oluşturduk, dolayısı ile hedefimiz de o derece yüksek tutuldu.  Geçen sezonki geçiş sürecinin ardından bu sezon salonumuzdaki maçlara büyük bir ilginin olmasını bekliyoruz. Beykoz Belediyespor Başkanımız Sayın Muharrem Kaşıtoğlu yeni sezondaki rotamızı kesin olarak çizdi ve bir şampiyonluk yaşamak istediklerini söyledi. Biz de bu amaç doğrultusunda çok yoğun bir çalışama program tatbik etmekteyiz. İnşallah sezon sonunda bütün bu yorgunluklara değecek bir başarıyı henemize yazdıracağız " şeklinde konuştu.

Yeşil-Mavili ekip önümüzdeki haftadan itibaren yoğun bir hazırlık maçı süreci yaşamaya başlayacak.

Spor Servisi

Gümüşsuyu’ndan son dakika transferi
Önceki Gümüşsuyu’ndan son dakika transferi
İŞKUR ve ÜMSİAD’dan işverenlere bilgilendirme
Sonraki İŞKUR ve ÜMSİAD’dan işverenlere bilgilendirme
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz