Spor

İncilere maç öncesi kutlama

29.03.2015 17:44
| | |
3879

Niğde'de TVF 3. Lig Final müsabakaları ilk maç öncesi Beykoz Belediyespor Bayan Voleybol Takımı’nın 2 sporcusuna sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı.

Büşra İzal ile Duygu Gürkan'a kaldıkları Otelde özel bir program yapan takım arkadaşları hoşça ve güzel anları beraber yaşadı.

Beykoz Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Yaşar Kesici, Niğde'den İnşallah Şampiyon olarak döneceklerini söylerken, "Bugün hem Erkek Hentbol Takımımızın Şampiyonluk haberi ile hem de kutladığımız çifte doğum günü ile güzel bir gün geçirdik. Yol yorgunluğunu atmış olduk. Biz buraya kadar hakkımız ile geldik, İnşallah da 2.Lige Yükselmiş bir takım olarak İstanbul'a döneceğiz." diye konuştu.

Beykoz Belediyespor Bayan Voleybol Takımı Antrenörü Bektaş Durmaz ise yaptığı açıklamada, "Bundan sonra o takım, bu takım ayrımı yapma niyetinde değiliz. Buraya kadar gelebilen her takım başarılı olmuş demektir. Biz Niğde'den başarı ile döneceğimize inanıyoruz. Çünkü bunu hak ediyoruz. Rakiplerimizi tanıyoruz, salona çıkıp yüzde yüz motivasyonla maçımıza çıkıp kazanacağız. Başka bir düşünce kafamızda yok" dedi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Beykoz Belediyespor, Boğazın İncileri, Büşra İzal, Duygu Gürkan, Yaşar Kesici, Bektaş Durmaz, Doğum Günü, Kutlama

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"