İnciler yarı finale hazır

  • 0
  • 7083
İnciler yarı finale hazır
İnciler yarı finale hazır
İnciler yarı finale hazır
İnciler yarı finale hazır
İnciler yarı finale hazır

Beykoz Belediyespor Bayan Voleybol Takımı Bursa’da başlayacak olan Yarı Final müsabakaları öncesinde çalışmalarının İstanbul etabını tamamladı.

Yarı Final maçları öncesinde Beykoz Belediyespor Anrenörü Bektaş Durmaz gelinen süreci özetleyen bir aktarımda bulundu. Beykoz İlçesine uzun yılların ardından Voleybol heyecanını geri getirmekten dolayı memnun olduklarını söyleyen Durmaz, “Bizleri her zaman destekleyen, teşvik eden kulüp başkanımız ve Beykoz Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Muharrem Kaşıtoğlu’na teşekkürlerimizi iletmek isteriz” diye konuştu.

Beykoz ilçesinde bir zamanlar en popüler spor dalları arasında yer alan Voleybol sporuna yıllar gettikçe ilginin ortadan kalktığı, A Takım düzeyinde ilçeyi temsil edecek takım olmadığı bir anda öneride bulundukları Başkan Kaşıtoğlu’nun konuya son derece olumlu yaklaşım sergilemesi ile geçen sezon liglere katıldıklarının altını çizen Bektaş Durmaz, “Geçen sezon bizim için güzel bir tecrübe oldu. Oldukça mütevazi bir kadro ile ligi iyi sayılabilecek yerde tamamlamıştık. Bu sezon Başkanımız hedef çıtamızı yükseltme isteğinde bulundu. Bu amaç doğrultusunda transfer çalışması yaptık, oldukça tecrübeli isimlerin katılımı ile şampiyonluğa oynayacak bir kadro ortaya çıkmış oldu. Lig öncesinden bu güne değin geriye dönüp baktığımıza, bazı arkadaşlarımız ile yolları ayırdık, bazı isimleri ise kadromuza dahil ettik. Grup maçlarımızı tek mağlubiyet ile Lider tamamlama başarısı gösterdik” şeklinde konuştu.

Beykoz Belediyespor Bayan Voleybol Takımı oldukça mütevazı bir bütçe ile grupta iddialı takımların önünde lider olmasının tesadüfi olmadığını söyleyen Bektaş Durmaz, “Biz Voleybol Şubesi olarak tam bir aile ortamı yakaladık. Çok sağlam bir zincir oluşturduk, bu zincirde zayıf halka bırakmadık. Bir birini seven, sayan, her türlü düşünce, öneri ve eleştrilere  açık bir kolej takımı havası yakaladık. Şimdi bunu bir üst lig olan 2.Lig ile taçlandırmak istiyoruz. Öncelikle Ankara’daki Yarı Final etabını başarı ile tamamlayıp ardından Niğde’deki finallerin ardından Beykoz’a 2.Lig takımı olarak dönmek istiyoruz” dedi.

Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu ise yaptığı açıklamada, öncelikle Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e teşekkürlerini ilettikten sonra , “Sayın Başkanımız Voleybol A Takımı kurulma düşüncemizden beri sürekli bizlere destek oldu. Vakit buldukça maçlarımıza gelip takip etti. Gelinen noktada yakalanan başarıda en büyük pay kendisinindir. 2 Yıllık sürece bakıldığında ilçemizde bu spor dalına olan ilginin kat be kat artmış olduğunu görmek memnuniyet verici. Bektaş Durmaz Hocamız ve sporcu kardeşlerimiz son derece uyumlu bir kadro olduklarını fazlası ile bizlere gösterdi. Şimdi sıra Yarı Final ve Final müsabakalarına geldi. Ben takımıma çok güveniyorum, onların en sıkıntı yaşanan maçlarda bile oyunu çevirecek bilgi, beceri ve yeteneğe sahip olduklarını biliyorum. İnşallah bu iki haftalık final maratonundan başarı ile çıkıp, önümüzdeki sezon ilçemizi 2.Ligde temsil etmek istiyoruz” diye konuştu.

Spor Servisi

Mobil İstanbulkart Başvuru Merkezi iki hafta Beykoz’da
Önceki Mobil İstanbulkart Başvuru Merkezi iki hafta Beykoz’da
Kırmızı Beykoz
Sonraki Kırmızı Beykoz
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz