İnciler, bayan taraftarlarını çağırıyor

  • 0
  • 5941
İnciler, bayan taraftarlarını çağırıyor

Türkiye Bayanlar Voleybol 3.Ligi C Grubu’nda mücadele eden Beykoz Belediyespor hafta sonunda Ordu temsilcilerinden Tenis İhtisas takımını misafir edecek.

Bu karşılaşma sezon başında açıklanan fikstüre göre yaklaşık 1 ay önce oynanması gerekirkenOrdu Tenis İhtisas Kulübü'nün Türkiye Voleybol Federasyonu’na uçak bileti bulamadıklarını beyan etmeleri nedeni ile ileri bir tarihe ertelenmişti. Müsabaka 8 Mart 2014 Cumartesi günü Recep Şahin Köktürk Spor Salonu’nda Saat 14.00’de başlayacak.

Beykoz Belediyespor Volebol Şube Sorumlusu Yaşar Kesici kendi evlerinde oynayacakları son iki maç kaldığını ve bunlardan birinin de Ordu Tenis İhtisas ile yapılacak maç olduğunu hatırlatarak, "Bu sezon lige renk kattığımızı söyleyebilirim. Çok çekişmeli maçlar oynadık, birçok maçı ki bunlar alabileceğimiz, kazanabileceğimiz maçlardı tecrübesizliğimiz ve çok basit hatalar yüzünden kaybettik. Biz Beykoz Belediyespor olarak ilçedeki genç kız ve çocuklarımızı bu spor ile buluşturmak istiyoruz. Voleybol Beykoz'da uzun yıllardır ihmal edilen bir spor dalı halini almıştı. Şimdi sağlam bir yapılanma ile spor okullarımızdan başlayan bir başlangıç ile ileriye dönük hamlelelerimizi yatık. Cumartesi gününün özel, anlamlı bir gün olduğunu biliyoruz. Vakti müsait tüm kadınlarımızı, kızlarımızı salonumuza bekliyoruz, giriş ücretsiz ve herkese açık olacak" diye konuştu.

Bu arada Beykoz Belediyespor Bayan Voleybol Takımı Kaptanı Hazal Elitaş’ta yaptığı açıklamada, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile aynı güne denk gelecek maçaBeykozlu bayanları beklediklerini söylerken, “Bu anlamlı günü gelin bir şölen havasında, keyifli bir hafta sonunda voleybol maçında kutlayalım. Ben şahsım ve takım arkadaşlarım olmak üzere öncelikle Beykozluların sonra tüm dünya kadınlarının bu anlamlı gününü kutluyorum” dedi.

Spor Servisi

Paşabahçe Ortaokulu yine coştu
Önceki Paşabahçe Ortaokulu yine coştu
Beykoz Elmalıspor’da zaman geçmek bilmiyor
Sonraki Beykoz Elmalıspor’da zaman geçmek bilmiyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz