İnciler 3 hazırlık maçı yapacak

  • 0
  • 8980
İnciler 3 hazırlık maçı yapacak
İnciler 3 hazırlık maçı yapacak
İnciler 3 hazırlık maçı yapacak
İnciler 3 hazırlık maçı yapacak

Beykoz Belediyespor Bayan Voleybol Takımı lige verilen 2 hafta arada 3 hazırlık maçı yapmayı planlıyor.

Çalışmalarını Antrenör Bektaş Durmaz Yönetiminde devam ettiren Boğazın İncileri'nde çalışmalar oldukça neşeli geçmekte.

Takım Antrenörü Bektaş Durmaz yaptığı açıklamada, "Lige iyi bir giriş yaptık. Bu hafta fikstürden dolayı maçımız yok, ancak lige olan kosantremizi korumak, form grafiğimizi üst seviyede tutmak amacı ile iki hazırlık müsabakası yapma kararı aldık. Rakiplerimiz belli oldu. 3 Şubat 2015 Salı günü Sakarya-Hendek'de Hendekspor ile karşılaşacağız. Diğer hazırlık maçımızı ise 10 Şubat Salı akşamı yine deplasmanda Düzce 1907 Dora Art Yapı Takımı ile yapacağız. Bir sonraki hazırlık maçımızı ise Maltepe Yalıspor ile yapmayı düşünüyoruz. Her iki karşılaşma bizim açımızdan son derece yaralı olacak kanaatini taşımaktayım." diye konuştu.

Beykoz Belediyespor Bayan Voleybol takımı bir hafta bay nedeni ile 2 haftada liglere verilecek ara nedeni ile sezonun ikinci yarısındaki ilk maçını deplasmanda Arma Yaşam Gençlik Takımı ile yapacak.

Öte yandan Boğazın İncileri tarafından bir sosyal sorumluluk projesi olarak başlatılan ve onlarla paslaş adı altında gerçekleşen "İhtiyaç sahiplerine akülü tekerlekli sandalye" kampanyasında çalışmalar aralıksız devam etmekte.

Beykoz Belediyesi Bayan Volebol Takımı 2 Şubat 2015 Pazartesi günü Sports TV kanalında canlı yayın konuğu olacak. Bu programda hem Voleybol Takımı'nın geldiği nokta hem de başlatılan kampanya ile ilgili açıklamalarda gündeme gelecek.

Saat 17.00'de Başlayacak olan "Spor 360" programına Kulüp Başkanı ve Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ile Takım Antrenörü Bektaş Durmaz, Yardımcı Antrenör Alper Tezgül ve Takım Voleybolcuları katılacak.

Spor Servisi

Başkan halkın sorunlarını dinledi
Önceki Başkan halkın sorunlarını dinledi
Kırmızı Beykoz
Sonraki Kırmızı Beykoz
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz