İlk imza gününde izdiham yaşandı

  • 22.04.2016 20:50
  • Güncelleme: 22.04.2016 20:54
  • Okunma: 11669 kez
  • Yorum: 0
Beykozlu Minik Yazar Nisa Naz Kılıç, hem imza hem de gülücük dağıttı.
İlk imza gününde izdiham yaşandı

Henüz 9 yaşındayken ilk kitabını yazan ve Dost Beykoz ile de ilk röportajını gerçekleştiren Minik Yazar Nisa Naz Kılıç'ın İmza Günü, Beykoz Çocuk Kitapları Fuarı'nda gerçekleştirildi. Kitabın basılmasında büyük bir emek veren ve masraflarını şahsen karşılayan Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, imza gününde minik dostunu bir an olsun yalnız bırakmadı. Yüzlerce çocuğa saatlerce imza dağıtan Nisa Naz Kılıç ise yaşadığı yorgunluğa aldırmadan çevresine gülücük dağıttı. Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay ve okul müdürleri ile öğretmenlerinin de yer aldığı imza gününde, ailesi de Nisa'yı gururla izledi.

Aslen Beykozlu olan ve İSKİ'de teknisyen olarak çalışan Recep Kılıç'ın ve evhanımı olan güleryüzlü Gülser Kılıç'ın iki kızından birisi olan Nisa Naz Kılıç, hayallerine kavuştu ve 9 yaşında kitap yazarı oldu. Birbirinden güzel hikâyelerin yer aldığı bir kitap yazan Nisa Naz Kılıç'ı bu özel gününde ablası Ayça Kılıç da yalnız bırakmadı. Özellikle akranı olan çocukların büyük bir ilgi gösterdiği İmza Günü'nde "Nisa'dan Çocukça Hikâyeler" adlı kitabını imzalayan Minik Yazar Nisa Naz Kılıç, saatlerce kitap imzalasa da yorgunluk nedir bilmedi.

'İkinci kitabının hazırlıklarına şimdiden başladı'

Ailesi ve teyzesiyle birlikte İmza Günü'nde Dost Beykoz'a özel poz da veren Nisa Naz Kılıç, minicik yüreğiyle etrafına neşe saçtı. Dost Beykoz'a özel açıklamalarda bulunarak, henüz 8 yaşında ve ilkokul 2. sınıfa giderken yazdığı kitabıyla yetinmeyeceğini ifade eden Minik Nisa, "İkinci kitabımın hazırlıklarına şimdiden başladım. Çok heyecanlıyım... Bugün beni yalnız bırakmayan Muharrem Başkanıma, Kazım Müdürüme, Öğretmenlerime ve öğrenci arkadaşlarıma çok teşekkür ederim" şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz