İlginç reklam filmi Beykoz’da kaç tıklanacak?

  • 1
  • 14803
İlginç reklam filmi Beykoz’da kaç tıklanacak?
İlginç reklam filmi Beykoz’da kaç tıklanacak?
İlginç reklam filmi Beykoz’da kaç tıklanacak?

Beykoz Emirgan teknesinde çekilen reklam filmi bir haftada 3 milyondan fazla tıklanarak rekor kırdı. İlginç reklam filminin Beykoz’da kaç tıklanacağı merak konusu oldu…

Turnacıoğlu Telekomun Beykoz'a getirdiği dünyaca ünlü elektronik markası Samsung’un 11 yıldır ana sponsoru olduğu Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’nın bu yılki tanıtımı için Leo Burnett İstanbul, Boğaz’da yüzmenin sıradışı bir deneyim olduğu iç görüsünden hareketle bir reklam filmi hazırladı.

Bir hafta içerisinde 3 milyonu aşkın kişi tarafından izlenen film, esprili ve şaşırtıcı senaryosuyla seyircilerden büyük ilgi gördü. Az sonra olacaklardan tamamen habersiz 6 kişi ve bu sürprize ortak olan yarışa katılacak yüzücülerle dolu bir Emirgan-Beykoz tur teknesinde geçen filmde, Ali İhsan Varol da kaptan olarak bu sürprizin bir parçası oluyor.

Boğaz turunun en beklenmedik anı, “Kelime Oyunu” adlı bilgi yarışmasıyla tanınan ve ardından rol aldığı “Kardeş Payı” dizisi ile de sevilen Varol’un, tekne kıyıya yaklaşırken motoru durdurarak yolculara, seferin kalan kısmının kulaçlarla geçileceğini anons etmesiyle başlıyor. Bunun üzerine, olacaklardan habersiz yolcular, sıradan tur katılımcısı görünümündeki, üstelik de bir kısmı kıyafetleri ile Boğaz’a atlayan yüzücüleri, şaşkınlıkla izliyor ve buna farklı tepkiler veriyorlar. Ayrıca kampanya ile filmi izleyenler de “bogazcokguzelgelsene” demeye ve yarışın heyecanına ortak olmaya davet ediliyor.

Samsung Electronics Türkiye Başkanı Yoonie Joung konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Sporun sınırları ve kıtalar aşan, farklı kültürlerdeki insanları bir araya getiren birleştirici gücüne inanıyoruz. 11 senedir gururla sponsorluğunu sürdürdüğümüz, Türkiye’nin tanıtımına da değerli katkılar sunduğuna inandığımız Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’nı duyurmak amacıyla hazırladığımız filmimizin gördüğü yüksek ilgi, yarışa günler kala heyecanımızı daha da artırdı. Güzel paylaşımlarıyla ve yorumlarıyla yarışın bilinirliğine katkıda bulunan, desteğiyle heyecanımıza ortak olan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi.

Haber Merkezi

Beykoz 1908 AŞ ilk antrenmanını yaptı
Önceki Beykoz 1908 AŞ ilk antrenmanını yaptı
Ekrem İmamoğlu Beykoz İlçe Başkanını evinde ziyaret etti
Sonraki Ekrem İmamoğlu Beykoz İlçe Başkanını evinde ziyaret etti
Yorumlar (1 Yorum)

Abdullah Kul (9 yıl önce)

Kim düşünüp yaptıysa ellerine yüreğine sağlık ben çok beğendim gerçekten çok zekice ve güzel olmuş hem Samsun hemde Beykoz'un reklamı olmuş. Tebrikler...

Yorum Yaz