İktidar ve muhalefet düğünde buluştu

  • Güncelleme: 20.11.2007 00:11
  • Okunma: 14364 kez
  • Yorum: 0
Salon Talia’da yapılan görkemli düğün; İktidar ve Anamuhalefet temsilcilerini bir araya getirmekle kalmayıp, dünür olmalarını da sağladı.
İktidar ve muhalefet düğünde buluştu

Beykoz’un önde gelen Öztürk ve Yavuz aileleri arasında yaşanan mutluluk tablosu AK Parti ve CHP temsilcilerini bir araya getirdi. CHP’li oldukları bilinen Ali Öztürk’ün kızı Elif Öztürk ve iktidar partisine yakınlıklarıyla tanınan Eyüp Yavuz’un oğlu Ercan Yavuz, Kavacık Salon Talia’da yapılan muhteşem düğünle dünya evine girdi.

Saat 19:00’da başlaması gereken ve nikahı Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül’ün kıyacağı söylenen düğün Ergül’ün gelememesi üzerine yaklaşık 1 saat geç başladı. Ergül’ün yerine nikah memurunun gelmesiyle başlayan düğünde yeni çiftlerin ışık fıskiyeleri eşliğinde salona girmesi davetlilere duygusal anlar yaşattı.

Elif ve Ercan’ın davetliler huzurunda dans etmesi sonrasında nikah törenine geçildi. Damat Ercan Yavuz’un nikah memuruna evet derken kısa bir süre düşünmesi gülüşmelere neden olurken, Elif’in “evet” kelimesi ne de başlayan müzikle müdahale edildi.

Elif ve Ercan çiftinin nikah şahitliklerini ise Emekli Deniz Albay Süleyman Onur ve Anap İlçe eski başkanlarından olan ve daha sonra AK Parti’de siyaset hayatına devam eden Servet Şahin yaptı. Yavuz ve Öztürk ailelerinin düğün törenine CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahmut Yavuz, Beykoz Belediyesi meclis üyesi Emin Yavuz, AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nın kurucularından olan Yusuf Odabaşı ve Ahmet Holoğlu’da katıldı.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz