İktidardan Ankara düzeyinde Beykoz çıkarması

  • 08.09.2021 21:02
  • Güncelleme: 08.09.2021 21:04
  • Okunma: 4975 kez
  • Yorum: 2
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli ile Milletvekilleri Hulusi Şentürk, Osman Boyraz ve Mustafa Ataş Beykoz’a çıkarma yaptı.
İktidardan Ankara düzeyinde Beykoz çıkarması

Mahalleleri ziyaret eden Genel Başkan Yardımcısı Canikli ve milletvekilleri halkın nabzını tuttu.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Beykoz İlçe Teşkilatı ve milletvekilleri, "Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız" sloganıyla vatandaşlarla bir araya geldi.

Ziyarette, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Belediye Başkanı Murat Aydın, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam ile teşkilat mensupları, meclis üyeleri ve belediye başkan yardımcıları da hazır bulundu.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığından yapılan açıklamada, Zerzevatçı, Alibahadır, Paşamandıra, Mahmutşevketpaşa, Dereseki, Poyrazköy, Anadolufeneri, Elmalı, Örnekköy, Görele, Polonezköy, Riva, Cumhuriyetköy, İshaklı, Kılıçlı, Bozhane, Göllü ve Öğümce, Kaynarca ve Akbaba Mahallelerinin ziyaret edildiği kaydedildi.

Heyet, esnaf ve toplulukla bir araya gelerek istişare de bulundu. Tek tek not alınan ziyarette, bölgede ki kahvehanelerle birebir ilgilenildiği vurgulandı.

Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, saha çalışmaları kapsamında Beykoz’un Görele, Örnekköy, Polonezköy, Elmalı ve Riva Mahallerine gitti. Daha sonrasında İstanbul Huzur Hastanesi ve Dinlenme Evleri Vakfı’ndaki sakinlerin misafiri oldu, burada yaşlılarla sohbet etti.

Polonezköy ziyaretinde Genel Başkan Yardımcısı Canikli’ye, İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Belediye Başkanı Murat Aydın ve belediye başkan yardımcıları eşlik etti.

Polonezköy sakinleri ve muhtar Antoni Vilkoşevski ile bir araya gelen Canikli, vatandaşların sorunları ve istekleri dinlendi.

İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, Akbaba Mahallesi’nde teşkilat mensupları ve mahalle sakinleriyle çaylarını yudumluyıp sohbet etti. Akbaba Sultan Türbesi ve şehit mezarlıklarını da ziyaret eden Ataş, şehitlerin kabirleri başında dua etti.

Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli ile İstanbul Milletvekillerinden Hulusi Şentürk, Osman Boyraz ve Mustafa Ataş'ın gittikleri mahallelerin muhtarlarıyla bir araya geldiği, planlanan yatırımlar ve çalışmalar hakkında bilgi aldığı ifade edildi.

İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, Beykoz Belediyesi tarafından yaptırılan İstanbul'un doğal, organik ve topraksız tarım bahçelerine ev sahipliği yapan Beykoz Köy Pazarı’ndaki ürünleri tetkik ettiği bilgisi de ayrıca paylaşıldı.

Cumhuriyetköy’ün yanı sıra Bozhane, Göllü, İshaklı ve Poyrazköy Mahallerinde ki sorunlarda dinlendi.

Milletvekili Hulusi Şentürk, Alibahadır, Mahmutşevketpaşa, Paşamandıra ve Zerzevatçı köyüne giderek Beykoz’un muhtarları ve ilçe sakinlerinin sorun, talep ve önerilerini dinleyerek notlar edildiği bilgisi verildi.

Haber Merkezi

Yorumlar (2 Yorum)

beykozlu (3 ay önce)

salim öztürkten isteyin oyu beytaşdan 2017 de 70 kişi işten çıkardı beytaşı 16 milyon zarara ugrattı şimdide 25 milyon borç yaptı hala beytaşın başında idin oyu ondan isteyin yazılar olsun böyle yöneticiye

Muro (3 ay önce)

İl başkanı nın dediği gibi, ilk seçimde gidecekler,

Yorum Yaz