İki çocuğunu yetim bıraktı

  • 0
  • 23512
İki çocuğunu yetim bıraktı

Beykoz Devlet Hastanesi personeli de olan Mehmet Serenlioğlu’nun, Riva’da kimsenin yaşamadığı bir evde kendini yakarak canına kıydığı iddia edildi.

Beykoz Devlet Hastanesi personeli olan Mehmet Serenlioğlu, Riva'da kimsenin yaşamadığı evde ölü bulundu.

İşe gitmediği ortaya çıkınca babası Şevket Serenlioğlu ve yakınları tarafından aranmaya başlayan Mehmet Serenlioğlu, tüm çabalara karşın bulunamadı. Son çare olarak Riva'daki boş eve gelen yakınları ise acı haberi öğrendi.44 yaşındaki Mehmet Serenlioğlu'nun kendisini yakarak canına kıydığı iddia edildi.Serenlioğlu'nun eşi de tam 12 yıl önce evlerinde çıkan bir yangında yanarak can vermişti. 2001 yılında meydana gelen bu acı olayda ise Mehmet Serenlioğlu, yanan eve girerek çocuklarını kurtarmayı başarmış ve bu sırada da yaralanmıştı.

İkinci evliliğini kısa bir süre önce yapan ve komşularından edinilen bilgiye göre aralarında herhangi bir geçimsizlik gözlenmeyen Mehmet Serenlioğlu'nun neden kendi yaşamına son verdiği belirlenemedi. Acı haberi alan yakınları Mehmet Serenlioğlu'nun evine akın ederken, tanıyanlar onun son derece sakin ve iyi niyetli olduklarını dile getirdi. Dost Beykoz'un yazdığı habere yorumda bulunan eski ev sahibelerinden Handan Bozkır"Dünya iyisi bir insandı. Böyle bir şey yaptığına inanamıyorum. Çok üzgünüz" diye konuştu.

Sosyal paylaşım sitesindeki sayfasında çocuklarının fotoğraflarına yer veren Mehmet Serenlioğlu'nun herhangi bir yazı yazmadığı, oyun sitelerinde oyun oynadığı, kimi eğlenceli videoları paylaştığı belirlendi.

Haber Merkezi

Dost Beykoz Gazetesi Kasım 2013/1... 122. Sayı
Önceki Dost Beykoz Gazetesi Kasım 2013/1... 122. Sayı
Dost Beykoz Gazetesi Ekim 2023... 243. Sayı
Sonraki Dost Beykoz Gazetesi Ekim 2023... 243. Sayı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz