İhtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürüyor

  • Güncelleme: 11.05.2014 00:11
  • Okunma: 6011 kez
  • Yorum: 0
Dost Beykoz yazarlarından Ömer Kasap, bölge sorumlusu olduğu Nestle’den tedarik ettiği spor ayakkabılarını ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyor…
İhtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürüyor

Ömer Kasap son bir ayda yaklaşık 300 çift spor ayakkabısı dağıttı. İlk olarak Kars’ın, Soylu Köyü İlköğretim Okulu’nun Beykozlu öğretmeni Özge Taşçı’nın 50 öğrencisini sevindiren Ömer Kasap, Beykozlu Mesudiyeliler Derneği kanalıyla da 100 çocuğu mutlu etti.

Öğrencilerinin mutlu anını görüntülediği fotoğrafları Dost Beykoz ile paylaşan Soylu Köyü İlkokul Öğretmeni, özge taşçı, mutluluğunu, "Beykoz’u hep yanımda hissediyorum. Sayın Belediye Başkanımız önce okulumuzun ihtiyaçlarını karşılayıp, bizi inanılmaz mutlu etti. Bununla birlikte Beykoz halkı adına Dost Beykoz’un duyarlı davranışı bize haz ve güç verdi” şeklinde ifade etti.

Nestle’ye ve Ömer Kasap’a bizzat teşekkürlerini ileten Öğretmen Özge Taşçı, “Beykoz’u hep yanımda hissediyorum” dedi.

Diğer yandan Dost Beykoz yazarının Beykozlu Mesudiyeliler Derneği’ne, ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere temin etmiş olduğu spor ayakkabıları da çocuklara dağıtıldı.

Mesudiyeliler Derneği’nde dağıtım nedeniyle hareketlilik vardı. Dernek yöneticilileri spor ayakkabılarını dağıttıkları çocukların mutluluklarına tanıklık ederken, Dernek Başkanı Özkan Ayduğan, dağıtılan spor ayakkabılarını örnek göstererek, Mesudiyelilerin derneğe sahip çıkmasını istedi.

Özkan Ayduğan, “98 çocuğumuzun sevindirilmesine, mutlu edilmesine katkı sunan hayırsever vatandaşımıza şahsım, dernek Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarım ve Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği adına özellikle teşekkür ediyorum. Bu ve buna benzer hizmetlerin sürekliliği açısından Beykozlu hemşerilerimizin derneğimize sahip çıkmaları ve destek vermeleri elbette önemlidir.” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz