İHH Beykoz, kanaat önderleriyle buluştu

  • 3
  • 7189
İHH Beykoz, kanaat önderleriyle buluştu
İHH Beykoz, kanaat önderleriyle buluştu
İHH Beykoz, kanaat önderleriyle buluştu
İHH Beykoz, kanaat önderleriyle buluştu

İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) Beykoz Temsilciliği bir süredir planladığı bir projesini daha hayata geçirdi.

Temsilciliğin Kavacık'ta ki binasında düzenlenen kahvaltılı tanışma toplantısında bir araya gelen Beykoz'un ileri gelen kanaat önderleri ve sivil toplum kuruluşu yetkililerine, yapılan faaliyetler ve ileride planlanan projeler hakkında sunum yapıldı.

Dar planda Beykoz ve İstanbul, geniş planda Ülkemiz ve Dünya coğrafyasındaki olay ve durumların masaya yatırıldığı etkinlikte katılımcılarla istişarelerde bulunuldu. Etkinlikte değerlendirmelerde bulunan İHH Beykoz Temsilcisi Uğur Yoleri, "Yaklaşık iki senedir Beykoz ilçesinde faaliyette bulunan İHH Beykoz temsilciliğinin ulusal ve uluslararası çapta pek çok projeye imza attığını" belirtti. 

Gönüllü hareketinin başladığı günden bu yana bir milyon TL'nin üzerinde bağış toplanan Beykoz'da olgunlaşan ve özellikle Beykoz'dan Halep'e yol aç kampanyasının lokomotifi kampanyaya dönüştüğünü, Türkiye genelindeki pek çok ilde uygulandığını belirtti.

-"Proje düşlerimiz devam edecek"

Yetimlerle alakalı Beykoz'da ciddi iki projeye imza attıklarını, Darüsselam bakım evinin masraflarını karşıladıklarını, Srilanka Abdülhamid Han Eğitim Merkezine bağışlar gönderdiklerini, dolabında durmasın projesiyle maddi durumu iyi olmayan vatandaşlara vesile olduklarını belirten İHH Beykoz Temsilcisi Uğur Yoleri, "Beykoz'da bu faaliyetlerin artarak devam edebilmesi için toplumda kanaat önderleri olarak adlandırılan etkili büyüklerimizin desteğini bekliyoruz. Daha büyük projeleri adım atmak istiyoruz ve bunu düşlemeye devam edeceğiz." dedi.

Birimde görevli gönüllerin sunumları ile devam eden etkinlik misafirlerin dilek ve temennileri ile son buldu.

Haber Merkezi

Beykoz Çavuşbaşı'nda otomobil uçuruma yuvarlandı
Önceki Beykoz Çavuşbaşı'nda otomobil uçuruma yuvarlandı
İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi
Sonraki İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi
Yorumlar (3 Yorum)

beykozlu (7 yıl önce)

ömer kardeşim görevini bilmiyorum ama eleştirilere açık olmanız gerekiyor ben yapılan birşey göremedim biraz araştırma yapmanız gereken birileri varsa onlarda sizler olmalısınız biraz ufkunuzu açın bakın.Kimsenin sizlerin bulunduğu koltukta gözü yok gelmek isteyen emin olun oralara gelir size kimse sormaz siz rahat olun sadece insanlığa faydalı işler yapın koskoca Beykozda 15 kişilik bir kanaat önderi yok biraz daha geniş çaplı bir kurum olmanızı tavsiye ederim yakışmıyor sizlere.

ömer (7 yıl önce)

ustadım daha ii yapabilecegini düşünüyorsan görevimi sana bırakmaya hazırım eleştirirken biraz yapılanlara bakmanızı rica edicem ihh beykoz yönetim kurulunda olan hiç kimse ama hiç kimse koltuk sevdalısı degildir olmazda biz bu şuurla geldik bu yönetime girdik eger kannaat önderi olmak istiyorsanızda bunu açık bir dille söyleye bilirsiniz sevgiler saygılar

beykozlu (7 yıl önce)

IHH Beykoz Temsilciliğini yakından takip etmekteyiz ama çok başarılı bulmamaktayım daha güzel faydalı işler yapılabiliir.Kanaat önderleri demişsiniz beykozdaki kanaat önderleri kimlerdir birde fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla koskoca IHH gibi uluslararası çalışan bir vakfın beykozdaki ayağındaki çalışmalara bakın salonların dolması gerekirken toplasanız 15/20 kişi bile göremedim.Yazık bence yapamıyorsanız o koltukları meşgul etmeyin yapabilecek insanlara bırakmanızı tavsiye ederim.

Yorum Yaz