İHH Beykoz gençliği Mevlit Kandilinde boş durmadı

  • 0
  • 6887
İHH Beykoz gençliği Mevlit Kandilinde boş durmadı
İHH Beykoz gençliği Mevlit Kandilinde boş durmadı
İHH Beykoz gençliği Mevlit Kandilinde boş durmadı

Kısa süre önce Şube Başkanlığına Dost Beykoz Yazıişleri Müdürü Ekrem Tuncer’in getirildiği İHH Beykoz Şubesi’nin gençlik yapılanması mevlit kandilinde boş durmadı.

Mevlit Kandilinda Beykoz esnafına ve sokaklardaki vatandaşlara hurma ve süt dağıtan gençlere Beykoz Şube Yönetim Kurulu Üyesi Mikail Akyıldız eşlik etti.

Peygamber Efendimiz Hazreti Muhammed (s.a.v.) dünyaya teşrifleri münasebetiyle kutlanan Mevlit Kandili’nde İHH Beykoz Teşkilatından gençler Beykoz esnafına hurma ve süt dağıttı.

Beykoz esnafının hem kandillerini tebrik ettiklerini, hem de Peygamber Efendimizin ifadesiyle iki güzel şey olan hurma ve süt ikramında bulunduklarını ifade eden Beykoz Genç İHH Başkanı Arif Öksüz, “bu vesile ile Beykoz halkının ayağına giderek Mevlit Kandilini tebrik ettik” dedi.

İHH Gençliğinin; Beykoz esnafına yapmış olduğu ziyaretlere eşlik eden İHH Beykoz Yönetim Kurulu Üyesi Mikail Akyıldız ise “böyle güzel bir günde, gecenin anlamını anımsatacak faaliyetlerde bulunmak çok güzel bir duygu. Gençlerimiz Beykoz halkına bu mübarek günde hurma ve süt dağıttı, bizde onlara ağabeylik yaptık. Hem de bu vesile ile vatandaşlarımızla kandilleştik” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Ünlü oyuncunun Beykoz'daki yeni evi dudak uçuklattı
Önceki Ünlü oyuncunun Beykoz'daki yeni evi dudak uçuklattı
İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi
Sonraki İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi