İHH, Beykoz'da Zeytin Dalı diyecek

  • Güncelleme: 14.02.2018 14:39
  • Okunma: 7311 kez
  • Yorum: 0
İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı, Zeytin Dalı Harekatı ve öncesinde hayatını kaybeden şehitler için anma gecesi düzenliyor.
İHH, Beykoz'da Zeytin Dalı diyecek

Geçtiğimiz aylarda TÜGVA ile birlikte Beykoz'dan Kudüs'e bin selam programına destek veren İHH İnsani Yardım Vakfı, bu kez Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) unsurlarının Afrin'e hava ve kara yoluyla terör yapılanmaları PYD/YPG/PKK/KCK ve DEAŞ'a yönelik başlattığı Zeytin Dalı Harekatı'na destek vermek, hayatını kaybederek şehit olan kahraman Türk askerlerini anmak için bir organizasyon düzenliyor.

"Şehadet ve Şehitleri Anma Gecesi" başlığıyla İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı öncülüğünde, ilçedeki 17 kurum, kuruluş ve STK'nın destek verdiği organizasyon Recep şahin Köktürk Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilecek.

İHH'nın öncülüğünde gerçekleştirilecek gecede 2002 Türkiye Kur'an okuma 1.'si Hafız İbrahim Deniz, Abdülmetin Balkanlıoğlu, Eşref Ziya Terzi ve İstanbul Mehteran Takımı sahne alacak.

Gece, Yavuz Sultan Selim Gençlik Derneği, Erbakan Vakfı, Beykoz İmam Hatipliler Derneği (BİHMENDER), İlim Yayma Cemiyeti Beykoz Şubesi, Müdafaa-i İslam Hareketi, Hayrat Vakfı, Beykoz Müftülüğü, Özgür-Der, Davet Mescidi, Beykoz Vakfı, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA), Gaye İnsan Derneği, Ensar Vakfı, Serdengeçtiler ve Önder Okul Aile Birliğinin katkılarıyla gerçekleşecek.

Şehadet ve Şehitleri Anma Gecesi, Recep Şahin Köktürk Spor Kompleksi'nde saat 19.00-22.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

İHH Beykoz Şube Başkanı Uğur Yoleri yaptığı açıklamada, tüm ilçe sakinlerini bu gecede kahraman şehitlerimizi anmaya davet ettiğini söyledi. 

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz